Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Ділянка дороги II-86 Смолян-Мадан залишається закритим для руху

Опубліковано: 03 Сентября 2021, 17:12:10, Переглядів: 4426, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Ділянка дороги II-86 Смолян-Мадан залишається закритим для руху

На закритому зсувом ділянці дороги II-86 Смолян - Мадан ведуться роботи з будівництва необхідної дороги, повідомив голова правління Агентства дорожньої інфраструктури інженер Дончев Атанасов. Іноді проїжджають тільки автомобілі і автобуси, а інтенсивний рух буде як і раніше використовувати об'їзної маршрут через Рудозем, пояснив інженер Атанасов. Звіт про проведені експертами перевірки був представлений в РІА. Робоча група була сформована за наказом Голови Правління АРВ і її завданням було провести детальне обстеження і картування зсуву, підготувати висновок про механізм і динаміку зсувного процесу і дати рекомендації по його реалізації. невідкладних екстрених заходів.

Інженер Атанасов підкреслив, що всі інститути працюють в тісному контакті, керівництво міністра регіонального розвитку і благоустрою Миколи Нанково і прем'єр-міністра Бойко Борисова, і мета - якомога швидше забезпечити пряму і як можна більш коротку зв'язок між населеними пунктами. в р. Рух по трасі Смолян - Мадан в найближчі місяці небезпечно. Очікується, що завтра дорога буде остаточно пробурена, якщо погодні умови дозволять, на наступному тижні ділянку буде заасфальтовано і закріплений огорожами, щоб водії автобусів і легкових автомобілів могли подорожувати безпечно і безпечно », - пояснив голова правління РІА. що в останні дні з оглядом водопроводу і ЛЕП 110 кіловольт, що проходять на висоті 200 м над обвалом.

Керівником експертної робочої групи є доцент доктор Стефчо Стойнев, завідувач кафедри гідрології та інженерної геології Гірничо-геологічного університету ім. Іван Рильський », підкреслив, що зсувно-зсувній процес стався 6 березня раптово, а в наступні періоди спостерігалися додаткові обвали кам'яних блоків всередині зсувного тіла. Геологічна структура, яка сприяє зсувів, а також перезволоження схилу схилу. дорога по поверхневим і грунтовим водам. Зсув все ще перебуває в активній стадії розвитку і знаходиться в процесі поступового згасання, тому на даному етапі Доцент Стойнев зазначив Процес перехрестя зачіпає площу близько 350 квадратних метрів. Ширина ураженої ділянки дороги становить близько 30 м. Розрахунковий обсяг завданих зсувних мас становить близько 1000 кубометрів. На схилі над дорогою є тріщини шириною від 15 до 40 см і глибиною 3,5. м.

Фахівці рекомендують закрити утворилися тріщини укосу спеціальною плівкою, закрити отвори в районі трубопроводу, який проходить по схилу над дорогою, щоб обмежити вплив поверхневих вод. При налагодженні процесу активізації зсувно-зсувних процесів необхідно передбачити план дій в надзвичайних ситуаціях з припинення подачі води або спорудження об'їзної дороги для запобігання додаткового обводнення укосу. Проект повної стабілізації ділянки. Це забезпечить стійкість дороги та інфраструктури на схилі вище. Проектні рішення повинні передбачати посилення активної зсувної зони.

Можливі технічні рішення можуть включати: забезпечення стійкості дороги шляхом будівництва укріплень в підставі укосу - підпірних стінок або пілотно-анкерної арматури, стабілізацію потенційно активної зони над дорогою, виконання робіт по осушенню укосу над трасою. зсуву, його аналіз, вивчити стійкість ділянки між дорогою і річкою Чорною і, при необхідності, передбачити заходи щодо стабілізації.

З приводу інформації, що в грудні минулого року в РІА надійшов сигнал від жителя регіону про те, що існує небезпека обвалення гірського масиву на дорозі Смолян-Мадан, англ., А чи не нинішнього обвалу. Сигнал вказує на ділянку від 109 + 450 км до 109 + 600 км, і систематично відстежується стан морозу.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Флористи доставки квітів в Ужгороді знают, що букети допоможуть висловити увагу і зробити приємне близькій людині. Їх необхідно дарувати не тільки на свята, але й просто так. - Читати далі
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі