Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Освіта за кордоном

Опубліковано: 30 Сентября 2020, 01:12:58, Переглядів: 2171, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Освіта за кордоном

Освіта за кордоном

Освіта за кордоном для українців - прекрасний спосіб відкрити для себе нові перспективи, отримати незамінний досвід, побачити інші країни, а можливо і перебратися в більш розвинену державу і зробити приголомшливу кар'єру в майбутньому.

На жаль, український диплом про вищу освіту стане в нагоді далеко не всім випускникам з нашої країни. Хтось буде працювати не за фахом, пройшовши профільні курси, хтось просто займеться підприємництвом. Але ті, хто здобуде освіту за кордоном, зможуть розраховувати на працевлаштування за фахом, як у вітчизняних фірмах, так і безпосередньо в західних країнах, отримавши заробітну плату з декількома нулями і в валюті. Це пояснюється набагато більшим якістю освіти в розвинених країнах, а також просунутими технологіями, теоретичної і практичної базою. Природно, освіта за кордоном для українців означає престижний диплом, що відкриває перед здобувачем багато дверей і в майбутньому шлях на самий верх кар'єрних сходів.

Навчання за кордоном

Пройти навчання за кордоном вам допоможе компанія «Students International» studinter.ua. Багато охочих, отримати першу або другу вищу освіту за кордоном, бояться переїзду або не можуть подолати мовний бар'єр. Наша фірма працює спеціально, щоб допомогти всім прагнуть до нових горизонтів.

Як відомо, все велике починається з малого. Тому перший і найважливіший крок - звернутися до фахівців для невеликої консультації з подальшим вибором відповідних програм навчання в бажаної країні. Місія компанії «Students International» - допомогти абітурієнтам визначитися з напрямком підготовки, а також зрозуміти, що навчання за кордоном для українців - це реально.
Навчання за кордоном: ціна питання

Багато хто вважає, що на навчання за кордоном ціна така висока, що середній клас не в змозі забезпечити собі або своїй дитині дороге освіту. Але це не зовсім так. Насправді, до дорогих відносяться найстаріші і престижні ВНЗ США, Великобританії і ще деяких розвинених країн. У більшості ж університетів світу передбачені різні програми для іноземців, цілком прийнятні для середньостатистичного українського бюджету. Крім того, навчання за кордоном - це практика за фахом і можливість працювати паралельно з навчанням практично з першого курсу. Тобто, сплативши перший семестр і переїзд з проживанням можна потім ще й заробляти гроші. Таким чином, трохи терпіння і наполегливості принесуть вам колосальний досвід, додаткові фінансові кошти і бажане освіту міжнародного класу з відповідним дипломом. Навчання за кордоном - це простіше, ніж ви думали!

Перспективи освіту за кордоном

Освіта за кордоном надає ряд очевидних переваг перед вітчизняними варіантами - міжнародний диплом, знання іноземної мови і подорож до іншої держави. Однак, є і додаткові перспективи, про які варто згадати. Перше, що вам дасть навчання за кордоном, - це досвід. Досвід спілкування з іноземцями, досвід проживання в новій обстановці і роботи в професійній сфері. Другим пунктом в нашому списку може стати поява корисних зв'язків. Освіта за кордоном сприяє розвитку вашого кола знайомств і контактів, багато з яких стануть в нагоді в майбутньому, а може і зіграють ключову роль в становленні вашої кар'єри або виборі місця проживання. Звідси випливає третій важливий пункт - навчання за кордоном цілком може зробити вас громадянином іншої сторони або, по крайней мере, допоможе отримати посвідку на проживання. Багато залишаються назавжди після отримання спеціальності. А хтось вважає за краще подорожувати далі, і в таких випадках освіту за кордоном (особливо в Австралії, Канаді, Німеччині, США, Англії) допомагає отримати пільги з боку міграційних органів інших держав.

Варто зазначити, що українські та міжнародні роботодавці при підборі кадрів більш схильні до кандидатів зі знанням іноземної мови, а також з досвідом роботи за кордоном і з солідним дипломом. Тому задумайтеся над майбутнім як вашим, так і ваших дітей. Звертайтеся в компанію «Students International», і ми допоможе відправитися на навчання за кордон, зробити перший крок до мрії, заощадивши при цьому масу грошей, часу і коштів. Послуги нашої компанії за вартістю не співмірні з витратами на навчання за кордоном. До того ж, для добре підготовлених і наполегливих абітурієнтів завжди є можливість отримати освіту за кордоном безкоштовно за державними програмами і отримує стипендію.

Правила вибору навчального закладу

Щоб правильно вибрати для себе навчальний заклад, в першу чергу слід визначитися з тим, в якій країні ви бажаєте отримувати освіту. Для цього необхідно вивчити імміграційну політику різних країн світу і вибрати найбільш підходящий для себе варіант. Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо вам розібратися в цих та багатьох інших питаннях, в тому числі і в якості і перспективи навчального закладу.

Ми напряму співпрацюємо і є офіційними представниками багатьох навчальних закладів на п'яти континентах. Ми стежимо за економічним станом країн, за змінами в їх міграційній політиці та, з огляду на ваші побажання, підберемо для вас найкращі варіанти.

Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми допоможемо вам не тільки правильно вибрати навчальну програму і оформити документи, а й, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, складемо індивідуальну програму навчання та визначимо перспективи його продовження.

"Students International" дасть можливість кожному бажаючому отримати якісне навчання за кордоном.

Ми є офіційними представниками навчальних закладів на п'яти континентах. Основні напрямками нашої діяльності - навчання іноземної мови дітей і дорослих, середня освіта за кордоном, підготовка до вступу в іноземні навчальні заклади.

Освіта за кордоном

Процеси глобалізації зробили цілком реальною можливість отримання освіти за кордоном для будь-якої людини! Якщо у людини є бажання вчитися за кордоном, то він однозначно може це зробити! Абсолютно невірно думати, що вчитися в університетах Великобританії або Канади чи країнах Шенгену можуть лише люди заможні. Так, наявність грошей полегшує процес здобуття вищої освіти за кордоном для українців, а й їх відсутність не стане перешкодою! Головна перешкода - власна лінь! Перший і головний рада всім, хто планує навчатися за кордоном - перестаньте відкладати на завтра свої мрії і почніть, нарешті, вчити іноземну мову! Чи плануєте здобувати освіту в США, Канаді, Австралії чи Англії - вчіть англійську! Цікавлять інші країни - вибирайте їх мови! НЕ правда, що мова неможливо вивчити поза країною, на якому на нього говорять. Це можливо, і приклад сотень людей це підтверджує.

Отже, що робити тому, хто хоче почати освіту і, можливо, кар'єру за кордоном?

  •     Визначтеся з країною. Це, дійсно, перший пункт, оскільки інші залежать від нього. Тип програми, навчальний заклад, процедура вступу та отримання візи - все залежить від кращою країни навчання.
  •     За допомогою співробітників нашої компанії визначте, який тип програми Вам підходить? Сертифікат, диплом, науковий ступінь? Вища або поствисшее освіту?
  •     Виберіть спеціальність, яку хочете отримати. Тут основним моментом є перспектива працевлаштування після навчання! Будь-яка освіта - це грошові та / або тимчасові інвестиції, а інвестиції повинні приносити прибуток! навіщо вкладатися, щоб потім сидіти без роботи? щоб це не відбулося, вивчіть ринок праці країни, яка Вас цікавить.
  •     Виберіть самостійно або за допомогою експертів Students International навчальний заклад або заклад, якщо документи плануєте подавати в кілька вузів (або шкіл).
  •     Зберіть пакет документів для вступу. Повний перелік документів Вам надасть наш фахівець, він же перевірить їх правильність і буде курирувати весь процес надходження: від заповнення аплікаційних форм до листування з приймальною комісією.
Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Флористи доставки квітів в Ужгороді знают, що букети допоможуть висловити увагу і зробити приємне близькій людині. Їх необхідно дарувати не тільки на свята, але й просто так. - Читати далі
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі