Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Як купити акції Стрічки (LNTA) - графік і динаміка вартості

Опубліковано: 25 Апреля 2020, 18:29:31, Переглядів: 4534, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Як купити акції Стрічки (LNTA) - графік і динаміка вартості

Стрічка - російська мережа гіпермаркетів, заснована в 1993 році. Бренд вкрай популярний у Росії, як і попит на цінні папери компанії. Хоча вартість акцій компанії падає останні три роки, інвестори вважають даний актив вельми привабливим. У даній статті ми пояснимо, чому слід звернути увагу на даний фінансовий інструмент, і як заробити, купуючи акції Стрічка tradernew.pro/aktsii-kompanij/aktsii-lenty.
картка компанії


Компанія Стрічка - один з найбільших роботодавців країни. Під керівництвом компанії працюють більше 50 000 чоловік, які обслуговують річний оборот в 306,3 мільярда рублів. Операційний прибуток компанії налічує 23 млрд рублів, чистий прибуток - 11,2 млрд. Найбільші акціонери компанії: TPG Capital - 33,94%, ЄБРР - 7,36%, Директора та менеджмент - 1,23%. На біржі у вільному обігу перебуває 57,60% акції Стрічки.
Вартість акцій Стрічка (динаміка цін)


Акції Lenta Ltd на біржі з'явилися в 2014 році, тоді на тлі падіння реального сектора економіки в Росії, інвестори не приділили належної уваги фінансовим інструментом. Однак пройшовши етап стабілізації, і показавши позитивну динаміку, вартість акцій Стрічка зросла на 30 відсотків, піднявши свої котирування з 310 до 420 рублів за одиницю. Корекція ринку, внесла свою лепту і до початку 2015 року, графік акцій Стрічка опустився до показників в 360 рублів. У 2015 році, на тлі позитивних фінансових звітів, ціна акцій Lenta Ltd зросла до 526 рублів. У 2016 році, курс акцій Стрічки переживав етап високої волатильності, спочатку знизившись до 417 рублів за папір, а після піднявшись до 524 рублів за одиницю. У 2017-2018 року акції Lenta Ltd почали своє падіння. Основною причиною негативної динаміки, називають відставку Яна Дюннінга, і перехід його до складу конкуруючої фірми «Магніт». На даний момент, номінальна вартість цінного паперу, яку відображають котирування акцій Стрічки, становить 147 рублів.

Прогноз акцій Lenta Ltd базується на технічному аналізі, показує, що нинішній період - відмінна можливість входження в позицію. Ціна акцій досягла свого «дна», і найближчим часом почне розворот в позитивний тренд.
Де купити акції Lenta Ltd (LNTA)


Купити акції Стрічки можна онлайн, звернувшись до брокера-посередника. На сьогодні найбільшими компаніями надають можливість покупки цінних паперів є Ощадбанк, ВТБ, Тінькофф-банк, Відкриття. Так само придбати акції можна звернувшись до спеціалізованих фінансових компаній, які надають доступ до московської фондовій біржі.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі