Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Все про вкладках на зуби. Як встановлюються зубні вкладки?

Опубліковано: 12 Декабря 2019, 11:02:30, Переглядів: 199, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Все про вкладках на зуби. Як встановлюються зубні вкладки?

Коли використовують вкладки на зуби

Протягом усього життя зуби піддаються серйозним навантаженням і поступово руйнуються від певних чинників. Досить багато часу при руйнуванні допомагали пломби, проте існує багато проблем, вирішити які їм не під силу. Саме тоді допомагають вкладки з кераміки Київ, володіють прекрасними характеристиками і здатними відновити зуб зі зруйнованою коронкою на 35-60%.
Вкладка керамічна EMAX: головні особливості

Виберіть з кераміки призначаються для відновлення відсутніх частин пошкодженого зуба, виготовляючи за спеціальними зліпкам, що дозволяє ідеально вписуватися в зубний ряд, не доставляючи проблем. Керамічна вкладка в зуб - це мікропротез, що володіє винятковою надійністю і міцністю, а також довговічністю і зносостійкістю.

Крім серйозних характеристик, вкладка керамо-композитна забезпечує ідеальну привабливість усмішці і після установки важко відрізнити штучні вироби від натуральних. Керамічна вкладка на зуб EMAX використовується для виробництва наступних конструкцій:

    вініри - тоненькі пластини, які необхідні для коригування різних зовнішніх дефектів і спрямовані на удосконалення посмішки, відрізняючись довговічністю і не викликаючи алергічних реакцій;
    коронки - максимально схожі на натуральні зуби за формою і колірному відтінку емалі, здатні прослужити дуже тривалий час при відповідному догляді.

Керамічна вкладка на зуб, ціна якої відрізняється допустимими показниками дуже міцна і проводиться індивідуально для кожного пацієнта, надійно закріплюючись на спеціальний стоматологічний клей, ідеальним чином імітуючи дентин.
основні переваги

У порівнянні з вкладками, пломби встановлюють прямо в порожнині рота, надаючи мінімальну кількість часу на затвердіння, чого дуже мало, тому експлуатаційний термін обмежений. Виберіть ж виробляються з особливих вимірами, відштовхуючись від зробленого відбитка, що дозволяє забезпечити практично нескінченне впевнене користування. Також переваги наступні:

    не існує усадки - щільне прилягання допомагає уникнути будь-яких бактерій, в проміжок між дентином і пломбувальних матеріалів;
    прекрасний естетичний вигляд - відмінна привабливість, підбирати індивідуально кожним пацієнтом;
    функціональність - робота вкладок максимально наближена до рідних зубах, тому жувальні процеси будуть відбуватися без змін і не вимагаючи обмежень навантажень.

Етапи установки винира в щелепу

Процес регенерації зубів за допомогою керамічних вкладок не самий складний і для цього достатньо всього декількох відвідин стоматолога. Етапи установки можна поділити на такі:

    ретельне обстеження порожнини рота для виявлення запальних процесів, захворювань і карієсу;
    підготовка поверхні пошкодженого зуба, витяг заражених тканин і шліфування;
    стоматолог знімає зліпок і відправляє в спеціальну лабораторію, де створюється вкладка;
    безпосередньо установка.

Якісні клініки і професійні лікарі досить швидко і абсолютно безболісно проводять всі необхідні операції, надаючи променисту посмішку на довгий час.

Джерело: https://nanoclinic.com.ua/service/vkladki/

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі