Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Одне з потужних засобів захисту від хвороб - фунгіциди

Опубліковано: 02 Ноября 2019, 16:02:05, Переглядів: 275, Рубрика: Новини Ужгорода, автор статті: Ужгород Інфо
Одне з потужних засобів захисту від хвороб - фунгіциди

Зростання сільськогосподарських культур супроводжується негативним впливом навколишнього середовища, як хвороб так і комах шкідників. Якщо залишити все на самоплив, можна втратити значну частину врожаю.
Купуючи засоби захисту рослин можна збільшити силу рослин https://vseroste.com.ua/zasobi-zahistu-roslin-36, що посприяє боротьбі з комахами, перепадами температур, і хворобами. Інтернет-магазин «Vse Roste» пропонує великий вибір захисних препаратів, які вбережуть ваш урожай від: попелиці, колорадського жука, капустянки та інших комах і хвороб.
Одне з потужних засобів захисту від хвороб - фунгіциди. У перекладі дослівно цей препарат значить «вбиваю гриби». Слідуючи цьому можна зробити висновок що це засіб біологічного або хімічного походження переважна розвиток грибків.
Грибки - мікроорганізми паразитують на рослинах, істотно знижуючи врожай, а в певних випадках зовсім до загибелі рослини. Для захисту рослин винайшли фургіціди, що входять до групи пестицидів. Основне застосування профілактика і ізліченіе грибкових захворювань сільськогосподарських культур.

Види фунгіциди
Фунгіциди діляться залежно від походження на неорганічні і органічні:
• до складу органічних засобів від хвороб рослин не включені солі важких металів. Вони швидко розпадаються в грунті під впливом грунтових мікроорганізмів. Поєднуються з іншими отрутохімікатами. Щоб приготувати розчин, треба розвести фунгіцид в воді. Мінусом таких препаратів є їх нестійкість. Вони зберігаються в грунті від пари днів до 2-3 тижнів;
• неорганічні кошти від захворювань рослин містять солі ртуті, міді, нікелю, сірки, калію та марганцю. Вони часто несумісні з іншими пестицидами.
По впливу на хвороботворні мікроорганізми фунгіциди поділяють на:
• викорінювати (лікувальні). Після обробки грибки масово гинуть;
• захисні (профілактичні). Не допускають зараження рослин.
На кілька груп ділять фунгіциди по цілі застосування:
1. Протруювання насіння.
2. Обробка грунту.
3. Обприскування культур в період спокою.
4. Фунгіциди для обприскування протягом вегетаційного сезону.
5. Фумігація або обприскування сховищ і складів овочів і зерна.
Зараз для зручності садівників і городників виробляють нові універсальні засоби, які годяться і для обробки ґрунту, і для протруювання насіння і т. Д.
За розподілом фунгіциду по рослині вони діляться на:
• контактні. Дія починається при зіткненні комахи з ядохимикатом, нанесеним на поверхню листя і стебел. Ефективність таких коштів від хвороб рослин залежить від погоди, хімічної стійкості, кількості і тривалості роботи фунгіциду;
• системні. Препарати потрапляють всередину рослини і просуваються по судинах, пригнічуючи вплив патогенних мікроорганізмів. Їх дія майже не залежить від кліматичних умов.
Плюси покупки фунгіцидів
Такі препарати високоефективні, працюють швидко особливо ридоміл голд. При цьому за короткий час опрацьовуються великі площі сільськогосподарських насаджень.
Контактні засоби від хвороб рослин не викликають звикання і залишаються дієвими протягом 12 днів. Правильно виконуючи інструкцію до препарату, ви отримаєте багатий і здоровий врожай.
Інтернет-магазин "Vse Roste" здійснює продаж фунгіцидів в Україні. Купуйте препарати від хвороб рослин, вам запропонують прийнятні ціни і безкоштовну консультацію щодо вибору фунгіцидів та інших отрутохімікатів для захисту саду та городу.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі