Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Вступ до ВНЗ Польщі: що повинен знати кожен абітурієнт?

Опубліковано: 22 Октября 2019, 18:08:16, Переглядів: 247, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Вступ до ВНЗ Польщі: що повинен знати кожен абітурієнт?

Кожна з сімей намагається забезпечити своїм дітям кращу освіту. Тому часто батьки прагнуть відправити своїх дітей вчитися за кордон. Зараз дуже часто дітей відправляють на навчання в Польщі на програміста, філолога, медика, економіста, юриста. До того ж, вибір спеціальностей в Польщі дуже широкий, а ціни цілком прийнятні. Але найголовніше: ВНЗ Польщі для українських студентів пропонують високу якість підготовки, а на виході випускники отримують європейський диплом. Саме він дозволить знайти хорошу роботу з гідною зарплатою не тільки в Україні, але і в країнах ЄС. Щоб успішно вступити в польські університети, потрібно знати багато нюансів. Ви завжди можете звернутися на Проект Освіта без кордонів, де вам все розкажуть і допоможуть успішно вступити до обраного ВНЗ. Ми ж зупинимося на найголовніших моментах надходження, які повинен знати кожен з абітурієнтів.
Вибір ВНЗ Польщі

Починати потрібно з вибору спеціальності та університету. Кількість спеціальностей у Вроцлавському політехнічному університеті, Варшавському, Ягеллонському та інших ВНЗ трохи відрізняється від вітчизняних ВНЗ. У Польщі пропонують освіту на найсучасніших спеціальностях, тут закуплено все необхідне сучасне обладнання, яке потрібно для навчання. Нові спеціальності відкриваються в залежності від потреби ринку праці, ключових європейських роботодавців. Тому уважно ознайомтеся з переліком спеціальностей і виберіть саме ту, на якій абітурієнту було б цікаво вчитися, і яка буде затребувана в майбутньому.

Як вибрати хороший університет? Ви можете керуватися рейтингом ВНЗ Польщі «Перспективи», який повністю відображає ситуацію по всім університетам країни, ранжуючи їх від кращих до менш престижних.

Ціни. Наведемо кілька прикладів, але спочатку назвемо мінімальну вартість року навчання у ВНЗ Польщі - це 800 євро. Вартість навчання в Польсько-японської академії починається від 1190 євро, в Варшавському університеті - від 2-х тис. Євро, ціни у Вроцлавському університеті стартують від 900 євро. При виборі університету також не забувайте уточнювати, чи є при ньому гуртожитку, куди можна оселитися.
Гуртожиток або квартира?

Відразу цікавтеся питанням поселення, тому що орендувати кімнату в гуртожитку дешевше, ніж знімати квартиру. В середньому, ціна за оренду кімнати в гуртожитку (де живуть кілька людей) складає близько 100 євро, кімната на одного коштує близько 200 євро на місяць. Орендувати квартиру буде дорожче - близько 350 євро на місяць + оплата комунальних послуг. Ціни будуть залежати від міста, в якому буде вчитися студент.
Нюанси з відкриттям візи

У 2019 змінилася процедура отримання студентських віз. Потрібно подати не тільки довідку з університету про зарахування, а й довідку про оплату як мінімум 1-го семестру навчання, а також документ, який підтверджує майбутнє місце проживання студента (довідка з гуртожитку, договір про оренду квартири). Також потрібно представити документ, який підтверджує фінансову спроможність заявника. Намагайтеся якомога раніше підготувати і подати всі документи, щоб вчасно отримати візу і відправитися вчитися.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі