Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Ратушняк через фірму дружини розкрадав бюджетні кошти. Порушена кримінальна справа! (Відео)

Опубліковано: 14 Января 2011, 12:46:36, Переглядів: 14603, Рубрика: Новини Ужгорода, автор статті: Ужгород Інфо
Ратушняк через фірму дружини розкрадав бюджетні кошти. Порушена кримінальна справа! (Відео)

Ратушняк через фірму дружини розкрадав бюджетні кошти. Порушена кримінальна справа!Прокуратура м. Ужгорода з третьої спроби, все-таки порушила кримінальну справу за заявою ГО “Антикорупція”, у якій йшлося про те, що екс-мер Сергій Ратушняк, через фірму ”Пластком”(засновником є Марина Ратушняк), відмиває бюджетні кошти у рамках програми енергозбереження (заміна вікон та дверей у закладах освіти та медицини в Ужгороді).

28 серпня 2010 року наша редакція опублікувала статтю “Вікна в Європу від мера Ратушняка” (читати матеріал), у якій йшлося про те, що Сергій Ратушняк створив схему, за допомогою якої успішно “освоює” бюджетні кошти, зловживаючи своїм становищем.

18 жовтня 2010 року, через редакцію газети «Вся Закарпатська Правда» з відкритою заявою до Генерального прокурора України та СБУ звернувся заступник голови громадської організації «Антикорупція» Віталій Голуб, з проханням відреагувати на очевидні прояви корупції у діяльності Сергія Ратушняка (читати матеріал)

У цих заявах та публікаціях йшлося про фіктивну фірму, яку було засновано Мариною Ратушняк (дружина мера Сергія Ратушняка), яка дивним чином, в обхід вимог закону про проведення тендерів, стала основним виконавцем програми енергозбереження, у рамках якої проводилась заміна вікон та дверей у всіх закладах освіти та медицини в м. Ужгороді з загальним кошторисом у декілька мільйонів гривень.

Проведення перевірки вищезазначених публікацій та заяв, було доручено заступнику прокурора м.Ужгорода А. А. Малиничу. Як стало відомо виданню «Вся Закарпатська Правда», у ході перевірки було встановлено факт подачі неправдивих даних у кошторисах по виконанню ремонтних робіт, які направлялись до управління освіти Ужгородської міської ради. Перевіркою встановили, що мала місце злочинна змова між службовими особами ТОВ «Пластком» (засновник фірми Марина Ратушняк – дружина екс-мера) та посадовими особами управління освіти Ужгородської міської ради. Внаслідок незаконних дій, інтересам держави, в особі Ужгородської міської ради, заподіяно значних збитків.

За результатами перевірки, прокурор міста Ужгорода Іван Штефанюк порушив кримінальну справу по факту діяльності ТОВ «Пластком», виконавця підряду в рамках «Програми енергоефективності у місті Ужгород».

12 січня 2011 року на розширеній колегії обласної прокуратури за участю генерального прокурора України Пшонки В.П., серед інших питань, прокурор м. Ужгород Іван Штефанюк доповідав і про вищеописану ситуацію.

У зв’язку з тим, що розслідування даної справи буде знаходитись на контролі у Генерального прокурора України, є надія на те, що вона не розчиниться у потоці інших кримінальних справ, пов’язаних з діяльністю вже екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка, і його діям буде дана оцінка, відповідно до кримінального кодексу.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: Відео, міський бюджет, Держбюджет, Закарпаття, крадіжка, Кримінал, Сергій Ратушняк,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
13 січня 2011 року в Ужгородському прес-клубі реформ відбулася презентація фірмового торта «Ужгород», який повинен стати солодкою візитівкою обласного центру Закарпаття. Торт представили відомий український кондитер Валентин Штефаньо та соціолог Федір Шан - Читати далі
Програмою Державної митної служби з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Євро-2012 року з футболу визначено сім пунктів пропуску зони діяльності Чопської митниці, що підлягають реконструкції та технічної модернізації. - Читати далі
Закарпатський гідрометцентр оголосив на другу половину 13 січня і першу половину ночі 14 січня штормове гідрологічне попередження. - Читати далі
29 січня в 17 00 в Ужгородському мистецькому центрі "Падіюн" відбудеться літературно-музична презентація книги Валентина Кузана "Щось" - Читати далі
В обласному центрі Закарпаття відбудеться презентація фірмового торта «Ужгород», який повинен стати солодкою візиткою обласного центру західного міста України. - Читати далі