Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Триходовий клапан з сервоприводом

Опубліковано: 09 Сентября 2019, 16:53:01, Переглядів: 402, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Триходовий клапан з сервоприводом

Більшість домашніх будинків з сучасною системою опалення мають одну з двох систем управління: тип «S» або тип «Y» c триходовим клапаном з сервоприводом. Обидва типи призначені для ретельного управління системою опалення. Тут ми поговоримо про тип Y.

переваги:

1. Закритий контроль температури в системі гарячого водопостачання та опалення.

2. Контроль часу роботи всіх нагрівальних елементів.

3. Економія грошей на паливі.

Причина, по якій ця система називається «Y», полягає у формі трехпортового клапана, часто використовується також триходовий клапан з сервоприводом.

Нагріта вода з котла направляється в змійовик гарячої води або радіатори в залежності від того, яку послугу запитує споживач і який термостат вимагає тепла. 3-портовий клапан також діє як перемикач для включення компонентів системи опалення. Тому для роботи системи вам необхідна певна послідовність перемикачів. Наприклад з радіаторами:

1. Програміст досягає періоду часу, коли радіатори вимагають нагрівання.

2. Программатор активує подачу харчування на кімнатний термостат.

3. Якщо в кімнаті холодно, термостат перемкне цю подачу струму на двигун в триходовому клапані.

4. Триходовий клапан переміститься, щоб відкрити отвір для води в радіаторі (весь процес займає близько десяти секунд).

5. Коли клапан відкривається, він перемикає окреме джерело живлення, який живить котел і насос.

6. Котел і насос отримують харчування і працюють під напругою. Незабаром ви повинні відчути очікування отримувати гарячу воду в радіаторах.

Трехпортовий клапан має два джерела живлення, які приводять його в дію той чи інший спосіб, в залежності від того, що вимагає система: гаряча вода або радіатори або і те й інше.

Триходові клапани з сервоприводом використовуються для проектування систем опалення в сучасних будинках і квартирах з індивідуальною системою опалення. Використання спеціальних щитів автоматичного обслуговування дозволяє запрограмувати роботу системи відповідно до особливостей конкретного домоволодіння. Ці пристрої прості в обслуговуванні, але час від часу, приблизно один раз в сезон. Їх слід перевіряти і проводити очистку для більш якісної і стабільної роботи, інакше ви ризикуєте залишитися без гарячої води або з холодними радіаторами.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі