Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Німеччина: місце заробітку українців

Опубліковано: 23 Августа 2019, 13:49:47, Переглядів: 251, Рубрика: Новини Ужгорода, автор статті: Ужгород Інфо
Німеччина: місце заробітку українців

Німеччина спростила умови працевлаштування, і українці які їздять на заробітки, тепер дивляться в бік ФРН, а не в напрямку Чехії або Польщі. Ця тема різко зросла в обговореннях на різних форумах і соц мережах.

Німеччина: місце заробітку українців

Коли Україна дали безвіз для в'їзду в країни ЄС, будь-який бажаючий може тепер поїхати відпочивати без отримання візи. Але для легального працевлаштування, необхідно виконати ряд вимог.

Перше: дочекатися 2020 рік, так як саме в цьому році вступає в силу закон щодо спрощення працевлаштування громадян.

Друге: ви повинні володіти спеціальністю в якій потребує країна.

Третє: все повинні підтвердити свою освіту в Німеччині, що займе багато часу і буде дуже не просто.

Спершу потребує роботі людина отримує робочу візу на батьківщині, а потім по приїзду в країну шукає роботодавця, і обов'язково встає на біржу праці.

Зарплати в Німеччині вище ніж в Польщі в рази два а то й три. У Польщі працівники заводського конвеєра отримують зарплату від 500 до 800 доларів, а в Німеччині оплата буде 1000-1700 доларів. Висококваліфіковані працівники мають і там і там високу зарплату.

Знайти роботу не знаючи мови можна через агентства, однак якщо ви володієте мовою на рівні В1 і вище, можете займатися самостійним пошуком роботи на німецьких сайтах.

Є кілька схем працевлаштування через агентство: роботодавець платить безпосередньо зі своєї кишені, або ж працевлаштовує співробітників в лізинг, і роботодавець платить не вам особисто, а через агентство, яке виплачує зарплату вам.

Німеччина: де більше заробити?

Найбільш затребувані фахівці з України це інженери, зварювальники, електрики, сантехніки, доглядальниці, працівники для виконання важких робіт.

Приклади вакансій доступних зараз на ринку:

Електрик від 9 евро в год, з проживанням та харчуванням.

Зварювальник - від 13 євро на годину з проживанням та харчуванням.

Доглядальниця - опікун в місяць від 1200 євро в місяць чистими.

Сантехнік від 12.5 євро на годину.

За 3 місяці цілком реально заробити на автомобіль, і купити його в Україні, або приїхати на куплені в ЄС автомобілі, правда розмитнювати доведеться всерівно.

Також якщо вам немає 18, може забути про легальну роботу в Німеччині, жоден сумлінний роботодавець не стане наймати на роботу неповнолітнього працівника, порушуючи при цьому закон, за порушення якого слід суворе покарання.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі