Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

У чому полягає принцип роботи конденсаційного осушувача повітря

Опубліковано: 10 Июля 2019, 19:00:53, Переглядів: 415, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
У чому полягає принцип роботи конденсаційного осушувача повітря

Про те, скільки проблем приносить підвищена вологість в квартирі, знає кожен, кому хоч раз доводилося стикатися з подібною проблемою. Всі речі починають пахнуть вогкістю, ремонт доводиться оновлювати набагато частіше, як і міняти виходять з ладу предмети меблів. Але найбільша проблема в тому, що вологість сприяє зростанню колоній цвілі. А це вже пряма загроза здоров'ю людини. Усвідомлені люди не чекають, поки проблема вогкості вирішиться сама собою, а купують осушувачі повітря.

Найпопулярнішим типом серед подібних пристроїв є моделі, що працюють за принципом збору конденсату. У чому переваги і недоліки такого обладнання, а також де його краще використовувати.

Принцип роботи конденсаційного осушувача і основна сфера застосування

Робота цієї моделі заснована на втягуванні вологого повітря всередину і охолодження його до точки роси. В результаті виділена волога збирається в резервуар, а повітря, що став вже не вологим, відправляється назад в приміщення. Для збору повітря при цьому використовується спеціальний вентилятор, а охолодження відбувається шляхом контакту повітря з теплообмінником.

Працюючий прилад поступово пропускає все повітря через себе і рівень вологості нормалізується. Якщо необхідно ще більше поліпшити мікроклімат в квартирі, необхідно купити кондиціонер в Україні.

Завдяки особливостям свого принципу роботи, осушувачі використовуються в квартирах і житлових будинках. Також вони можуть допомогти в невеликих офісах, коморах і різних технічних приміщень, температура повітря в яких не опускається нижче +15 градусів. Конденсаційні осушувачі доцільно застосовувати там, де є необхідність осушити повітря в межах до 40%. Якщо цей відсоток вище - варто розглянути варіант покупки іншої моделі осушувача.
Плюси і мінуси цього типу осушувачів

Перевагою даного осушувача можна вважати:

    бюджетну вартість, в порівнянні з аналогами;
    достатню потужність для осушення досить великих приміщень;
    низька енерговитратність в процесі роботи.

До недоліків можна віднести нерентабельність при необхідності осушити холодне повітря. Якщо очка роси повинна бути в мінусовому режимі, відбувається обмерзання випарника. При цьому істотно збільшується навантаження на компресор, що може швидко вивести осушувач з ладу. Осушення ж повітря в умовах мінусової температури взагалі не можливо.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі