Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Медичний діагностичний центр «МДЦ-LUX»

Опубліковано: 11 Июня 2019, 14:02:43, Переглядів: 201, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Медичний діагностичний центр «МДЦ-LUX»

Медичний діагностичний центр був заснований в 2004 році, це перший діагностичний центр комп’ютерної томографії в місті Харьків. За весь цей час було набуто величезного досвіду,  клінічної, лікувально-діагностичної, та наукової, було проведено майже 70 тисяч досліджень, задіяні нові методи діагностики, і лікування https://www.mdclux.com.ua/.
 

Спеціалізація

Основна спеціалізація медичного центру - проведення якісної і точної діагностики різних захворювань організму людини. Адже саме своєчасна і правильна діагностика є провідним фактором подальшого успішного лікування і збереження здоров'я людини.

Доктора

Діагностичну та лікувальну діяльність в ТОВ «МДЦ-LUX» здійснюють доктора вищої категорії, кандидати медичних наук, практикуючі більше 15 років, які займаються не тільки практичною роботою, але і ведуть активну науково - дослідну діяльність, є авторами численних наукових публікацій.

Сучасний підхід

Також на базі медичного діагностичного центру «МДЦ-LUX» www.mdclux.com.ua веде консультативний прийом доктор ортопед-травматолог, який займається діагностикою та лікуванням пошкоджень опорно-рухового апарату і їх наслідків, захворювань кісток і суглобів, захворювань і травм хребта, пухлин і пухлиноподібних утворень кісткового скелета і м'яких тканин, спортивних травм. При наявності показань, в «МДЦ-LUX» виконуються мініінвазивні селективні лікувальні та діагностичні блокади, введення лікарських препаратів в суглоби і хребет під контролем комп'ютерного томографа.

Медичний діагностичний центр ТОВ «МДЦ-LUX» оснащений сучасним комп'ютерним мультиспіральному рентгенівським томографом «SOMATOM EMOTION 16» виробництва «SIEMENS», Німеччина, з необхідним набором опцій і програмного забезпечення для проведення досліджень будь-якої анатомічної ділянки людського організму з діагностичною метою.

Турбота про пацієнтів

Все, що необхідно знати про дослідження, співробітники центру ТОВ «МДЦ-LUX» детально роз'яснюють пацієнтові, допомагають знайти правильне рішення і здійснюють необхідну підготовку до діагностичної процедури. Щоб пацієнти центру могли раціонально використовувати свій час, існує можливість попереднього запису по телефону або через сайт компанії, на якому можна ознайомитися з усіма видами досліджень та акційними пропозиціями.

У той же час для зручності відвідувачів спеціально обладнані під'їзні шляхи та пандуси для машин швидкої допомоги, допоміжні пристосування для інвалідів і пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями - коляски, каталки тощо.

Дослідження і діагностика http://www.mdclux.com.ua/

В той же день, відразу після проведення дослідження, пацієнти отримують повний пакет документів, який необхідний лікуючого лікаря для подальшого лікування: висновок, рентгенівську плівку, диск. Також лікарем-радіологом нашого центру здійснюється детальна консультація і трактування отриманих після КТ-дослідження результатів, що вкрай важливо для кожного пацієнта. При необхідності результати дослідження додатково можуть бути прокоментовані та обговорені нашим лікарем-рентгенологом з лікуючим лікарем пацієнта в телефонному режимі або у вигляді консиліуму.

Медичний діагностичний центр ТОВ «МДЦ-LUX» активно співпрацює з провідними вузькоспеціалізованими клініками міста Харкова (Інститутом патології хребта та суглобів ім. Проф. М.І. Ситенка, Інститутом ендокринології, обласним онкологічним диспансером і ін.), А також з більшістю інших лікувально -діагностичний установ м.Харкова, Харківської області та регіонів України. Що є одним із способів підвищення кваліфікації лікарів за допомогою обміну досвідом, а також сприяє впровадженню нових методик в області КТ-діагностики.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі