Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Світлові об’ємні літери

Опубліковано: 02 Апреля 2019, 10:50:07, Переглядів: 338, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Світлові об’ємні літери

Світлові об’ємні літери

Для того щоб ваша вивіска стала більш Привабливий, можна Додати до неї об'ємні літери Із внутрішнім світлом. Світлові об'ємні літери - це Світлові вивіски, Які, незважаючі на велику Кількість варіантів підсвічувань, продолжают твердо утрімуваті свои позиции у рейтингу популярності зовнішніх рекламних конструкцій.

Об'ємні букви Із підсвічуванням Використовують як окремо, так и вместе с іншімі видами світлової та несвітлової зовнішньої реклами, розміри Які можна змінюваті до декількох десятків метрів. Світлопропускній материал передньої части вироби - це головна Умова для виготовлення внутрішнього підсвічування.

Саме через це передню часть об'ємніх літер Із внутрішнім підсвічуванням створюють Із світло-молочного або різнобарвного акрилового скла, Пожалуйста покрівають плівкою, что розсіює світло. Торчакову часть об'ємніх світловіх букв можна віготовіті Із пластикових, металевих, чи скляних матеріалів. Або вона может буті відкрітою, це значний зменшує ее ВАРТІСТЬ. Лампі, що світяться встановлюються по усій Внутрішній поверхні літери.

У віготовленні світловіх об'ємніх букв Використовують Неонові, люмінесцентні та світлодіодні лампи. Світлодіоді дуже Вигідні, порівняно Із люмінесцентнімі лампами. Аджея, їх споживання ЕНЕРГІЇ в 10 разів нижчих, и робочий цикл дорвінює 10 років. За палітрою кольорів, яскравістю и потужністю світла смороду НЕ поступаються неону. Если з ладу Вийди пару лампочок, це НЕ буде помітно на всій вівісці.

Люмінесцентні лампи Використовують рідше, у зв'язку з їх високим рівнем енергоспоживання. Через їх габарити, їх нельзя фізично розмістіті в маленьких конструкціях з нестандартними формами. Лампі з неоном могут создать фантастичні ЕФЕКТ, но їх споживання ЕНЕРГІЇ настолько велосипеді, что цею фактор змушує задуматися про їх использование.

Если об'ємні Світлові літери віготовлені за всіма технічнімі нормами та Із ЗАСТОСУВАННЯ хороших и стійкіх матеріалів, то смороду відпрацюють на вас пару десятків років и допоможуть прікрасіті ваш магазин. Об'ємні літери існують таких відів, як закриті з внутрішнім підсвічуванням (як правило світиться передня частина, можна сделать так, щоб були підсвічені и контур літери), закриті з контражурним підсвічуванням (задня частина букви прозора, а передня и бічна части НЕ світяться.

Підсвічуваті літери такого плану с помощью світлодіодів або неону), відкриті Із підсвічуванням з неону (монтаж неону віконують на передню часть літери. Так само є виготовлення літери без передньої частині, тобто задник и обід. Можна поєднуваті Внутрішнє и контражурним підсвічування.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі