Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Розділ «Зарубіжна література» від “Всеосвіта”

Опубліковано: 27 Декабря 2018, 23:34:55, Переглядів: 266, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Розділ «Зарубіжна література» від “Всеосвіта”

Проект «Всеосвіта» всебічно сприяє педагогам у висвітленні власних науково-практичних надбань, які ви можете розміщувати у відповідному розділі та отримати за ваш матеріал офіційний нагородний документ, що підтверджує внесок у розвиток сайту.

Вчителі різних профілів діляться своїми унікальними документами за потрібною вам темою. Відкриваючи роботу, що зацікавила, ви можете залишати коментарі до статті, висловлювати побажання, або ділитися власним враженням щодо викладеного матеріалу, бачити кількість переглядів. Це позитивно вплине на профіль автора загалом.

Публікації упорядковуються у розділи за навчальними дисциплінами. Для зручного пошуку потрібного матеріалу статті згруповано у підрозділи за формою викладеного матеріалу: Стаття, Наукова робота, Відеоурок, Презентація, Конспект, Тест, Робоча програма, Інші методичні матеріали, Інтерактивні матеріали; а також за класами: Дошкільнята, 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, 8-й, 9-й, 10-й, 11-й, 12-й. Тож вчитель (-ка) має можливість встановлювати фільтри і швидко знаходити інформацію, яка зацікавила.

У розділі «Зарубіжна література» репрезентовано майже 2980 методичних матеріали. Широко представлені презентаційні доробки, які можуть бути використані як на уроках, так і на позакласних й гуртових заняттях. Ви маєте змогу ознайомитися із життєвим та творчим шляхом відомих людей: Ернста Гофмана, Бернарда Шоу, Альберта Камю, Роберта Стівенсона тощо; особливостями поетичної мови Омара Хайяма, Поля Верлена та підготуватися до контрольних робіт, конспекти взяти за основу під час підготовки до уроків. Перевірити знання можна, обравши тематичні тести. За матеріалами розділу «Зарубіжна література» можна підготувати і провести інтегрований урок, літературний вечір, КВК, олімпіаду, урок-квест та вікторину.

Вчителі знайдуть багато корисних ідей як зацікавити учнів предметом, зробити викладання максимально легким, захоплюючим, пробудити інтерес до самостійного вивчення курсу, розширять світогляд школярів. На дозвіллі учні з батьками або у колі друзів можуть розв’язати літературний кросворд і навіть вирушити на віртуальну екскурсію.

Розділ «Зарубіжна література» буде цікавим як викладачам літератури, керівникам гуртків та дітям, які прагнуть різнобічно розвиватися, знати більше, вчитися аналізувати та зіставляти інформацію.

За кількістю переглядів того чи іншого матеріалу можна зрозуміти наскільки цікавий даний матеріал для аудиторії, частоту переглядів та його актуальність. Дата вказує на час розміщення матеріалу. Матеріали можна переглядати як он-лайн, так і скачувати на свій комп’ютер та роздруковувати.

База науково-практичних, інформаційних матеріалів у розділі «Зарубіжна література» постійно розширюється та поповнюється новими розробками. Кожен вчитель можете бути автором цікавого, пізнавального матеріалу, який стане у нагоді педагогам для покращення та вдосконалення освітнього процесу.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі