Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Переваги та недоліки мікрокредитування в Україні

Опубліковано: 27 Декабря 2018, 17:53:27, Переглядів: 270, Рубрика: Новини Ужгорода, автор статті: Ужгород Інфо
Переваги та недоліки мікрокредитування в Україні

Преимущества та Недоліки мікрокредітування в Україні

Сегмент мікрокредітування в Україні СтрімКо розвівається, при цьом ВІН практично НЕ регулюється законодавством та існує в рамках правового поля. Масово мікрокредітування Почаїв розвіватісь у 2009-2010 роках, беручи до уваги ОЦІНКИ експертів на аналітіків можна Зазначити, что данім видом мікропозік щомісяця корістуються около 30 тисяч українців.

Ринок мікрокредітування збільшує Темпи свого розвитку, щорічно Сейчас вид послуг может зростаті у понад 80%. Сервіси Надання таких послуг корістуються Попит, причина є зрозумілою, Аджея це Надання швидких кредитів в Екстрених сітуаціях, тім НЕ Менш операція займає лишь кілька хвилин. Темпами збільшень может слугуваті нестабільна економічна ситуация, ускладнення алгоритмів кредитування спожівачів.

Відсутність прямого законодавчо впліву має подвійну сторону, Аджея з однієї Сторони Відсутність регулювання з боку держави может стімулюваті зростання мікропозік, а з Другої - НЕ всі підприємці Готові працювати у «плаваючих» нормативах, надаючі ті ж Самі мікропозікі. Хоча, при цьом ж и не можна Говорити что мікрокредітування зовсім находится поза законом, Дану сферу регулює Закон «Про фінансові послуги та державне регулювання рінків фінансових послуг» чинний 12.07.2001 року.

Ще однією перевага мікрокредітування є можлівість Отримання онлайн кредиту, Аджея щоб отріматі гроші НЕ нужно відвідуваті банк та шукати поручітелів. Завдяк даного виду послуг, а самє мікрокредітуванню, число КЛІЄНТІВ что звертають за невеликі позики у банківські установи зменшіть як мінімум на 20%. Таке зростання популярності на мікрокредіті та организации, что надаватімуть відповідні послуги может прізвесті до розвитку Сайти Вся та інвестування сфери в цілому.

Наразі на Українському Сайти Вся працює 5 найпопулярнішіх среди КЛІЄНТІВ та найпошіренішіх мікрофінансовіх ОРГАНІЗАЦІЙ, что Працюють в онлайн режімі, до них відносяться: MoneyVeo; Credit365; MoneyBoom; CreditUp; Бістрозайм.

За данімі з джерела ua-reporter: найбільша Кількість мікропозік что береться, безпосередно зорієнтовані на вирішенню Тимчасових ФІНАНСОВИХ проблем та труднощів. Відповідно до статистики аналітіків, то 43% КЛІЄНТІВ-спожівачів беруть кредити лишь один раз на рік, 37% - звертають по кілька разів, и 20% беруть позику в відповідніх організаціях на регулярній Основі. Найчастіше споживач такого виду послуг є молоді люди, ВІКОМ від 18 до 24 років (Частка таких КЛІЄНТІВ около 29%), такоже бажають терміново взяти кредити чоловіки та жінки ВІКОМ від 25-30 років, їх Частка складає 27%. Інші 44% пріпадає на людей старших 30 років, что ма ють стабільну роботу, но причиною є невідкладні спожи. Позичальникові НЕ нужно пояснюваті, куди самє и як ВІН собирается вітратіті кошти. Цім мікрокредітування вігідно відрізняється від Банківських продуктів, Які в основному створюються під певні спожи. Сьогодні в Україні працює кілька десятків мікрофінансовіх ОРГАНІЗАЦІЙ. Смороду предлагают гроші як на карту, так и готівкою. Найбільш часто позики вітрачаються на придбання Великої побутової техніки. Ще около 30% подібніх кредитів вітрачається на придбання сучасної електроніки, зокрема, мобільніх засобів зв'язку. Примерно по 10% кредитів до 15 тисяч вітрачаються на оплату медікаментів у випадка раптової хвороби, організацію будь-которого торжества и покупку туристичної путівки.

Причин, за Якими мікрокредітування активно розвівається є декілька, среди них віділяють следующие: Перше, та найбільш значущих є самперед невідповідність доходів населення вартості товарів, что вважаються на Данії годину найбільш необхіднімі для клієнта; другою причиною слугує встановлення стабільної економічної ситуации споживача на відносно трівалій проміжок часу, та третьою причиною Збільшення темпів зростання невеликих позик (мікрокредітів) є психологічна поведінка клієнта, и пов'язана вона зі значним зростанням курсу валют и споживчих цін кілька років тому.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі