Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Конвеєрні стрічки ПВХ

Опубліковано: 02 Декабря 2018, 19:49:23, Переглядів: 213, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Конвеєрні стрічки ПВХ

ТОВ "Харьковрезинотехника" пропонує своїм клієнтам конвеєрні стрічки ПВХ з профілю, що випускаються провідними виробниками Європи. Вироби з ПВХ бувають будь-яких розмірів, за замовленням клієнта, за допомогою зварювання при високих температурах на спеціальному обладнанні, під впливом тиску, і температури, а також методом холодного зварювання. При цьому гарантується максимальна гнучкість, і найважливіше при цьому зберігається однакова товщина на всіх стиках.
Транспортні стрічки ідеально вписуються в роботу в різних діапазонах температур, і великі навантаження. Поверхнева структура транспортних стрічок мають великий асортимент. На них встановлюються як поперечні, так і поздовжні профілі, гофр борту різної форми, висоти, і кольору. Застосування всіх видів профілів на стрічках дозволяє виготовляти поверхню для будь-яких цілей споживача.
На ваш вибір пропонуються стрічки з безліччю видів покриттів: поліуретан, фетр, полівінілхлорид, поліетелена, тканину, силікон, гума, тефлон. Безліч з них мають елементи струмопровідні, що допомагають знімати статичну електрику. Що відповідають всім стандартам і вимогам високотехнологічного виробництва. Конвеєрні стрічки застосовуються в 99 відсотках харчової промисловості, деревообробної, фармакологічної, поліграфічної, косметичної, меблевої, текстильної та інших галузях.
Стрічки ПВХ - транспортні стрічки, що використовують покриття з ПВХ, або шари проміжні з цього ж матеріалу.
В наявності є стрічки для використання в харчовій промисловості з покриттям з ПВХ. Вони не мають запаху, смаку, стійкі до речовин: масел, жирів, солі, харчової кислоти, і миючих засобів.
Транспортні стрічки ПВХ з робочою поверхнею з тканини мають проміжний шар ПВХ. Їх застосовують в пекарнях, де транспортується тісто, для пакування продукції, а також в тютюновій промисловості. Верхня поверхня, яка є робочою складається з бавовни, поліестеру, і також стійкі до речовин таким як харчові жири.
Стрічки ПВХ з поліуретану робочої поверхні застосовуються в кондитерській промисловості, і транспортування продукції.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі