Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Іспанська мова для всеосвіта

Опубліковано: 24 Ноября 2018, 20:17:59, Переглядів: 254, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Іспанська мова для всеосвіта

Інформатику можна визначити як наукову галузь, яка спрямована на дослідження та вивчення інформації, її властивостей та структури, а також всіх питань, пов’язаних з її пошуком, збором, обробкою, збереженням, поширенням та використанням у сферах людської діяльності.

Безпосередньо інформатика пов’язана із використанням комп’ютерних технологій. Варто виділити основні напрями її досліджень. Теоретична інформатика вивчає процеси обробки інформації за допомогою математичних методів. Розділ обчислювальна техніка спрямований на розробку принципів побудови різних обчислювальних систем. Розробкою програмного забезпечення займається система програмування. Інформаційні системи включають в себе глобальні системи збереження та пошуку даних. Найцікавішим є розділ штучний інтелект, завдання якого навчити комп’ютер думати, на основі поєднання психологічних, фізіологічних, лінгвістичних та інших розробок.

Сучасна інформатика спрямована на розробку нових інформаційних технологій, створення апаратно-програмного забезпечення та дослідження інформаційних процесів.

У школі вивчення курсу інформатики покликане формувати в дітей знання для ефективного використання сучасних комп’ютерних систем з метою пошуку інформації, розв’язання задач тощо. Учні зможуть краще зрозуміти принципи роботи сучасних виробництв, перспективи розвитку техніки, науки, а також володіти інформаційною культурою.

В даному розділі знаходяться матеріали уроків з різних комп’ютерних тем, презентації, практичні відеоуроки для полегшення викладання та кращого розуміння матеріалу предмету.

Іспанська мова

Поширеною для вивчення сьогодні в школах та інших навчальних закладах стає іспанська мова. Нею розмовляє більша частина Південної та Центральної Америки, частина Європи, Північної Америки. За даними світової статистики, за популярністю вона є другою після англійської і навіть випереджає французьку мову. У Європі ж вона посідає четверте місце за бажанням вивчення.

Вивчення іспанської мови, як і будь-якої іншої, розширює можливості особистості. Особливо, коли сучасні діти багато подорожують, спілкуються в інтернеті з усім світом, вона може стати у нагоді.

В даному розділі розміщуються матеріали з викладання іспанської мови, ознайомлення дітей з її історією, з країнами, в яких на ній розмовляють, а також граматичні та синтаксичні доповнення для легкого оволодіння нею.

Джерело https://vseosvita.ua/webinar

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі