Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Методика аналізу виконання кошторису бюджетної установи на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Опубліковано: 01 Ноября 2018, 22:11:49, Переглядів: 205, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Методика аналізу виконання кошторису бюджетної установи на основі застосування сучасних інформаційних технологій

У цій статті поговоримо про екогоміческій аналіз. Система інформаційного забезпечення аналізу діяльності бюджетної установи та підприємств, які продають такі товари, частотні перетворювачі, електролічильники, являє собою процес безперервного цілеспрямованого підбору відповідних інформаційних показників, які необхідні для здійснення аналізу і підготовки ефективних управлінських рішень за всіма аспектами фінансового стану бюджетної установи.
Отримання, зберігання, переробка і використання економічної інформації вимагають організації інформаційного забезпечення на високому науково-технічному рівні відповідно до принципів освіти раціональних інформаційних потоків.
Основними принципами формування раціональних потоків інформації є:
- виявлення інформаційних потреб і способів їх ефективного забезпечення;
- об'єктивність відображення господарських операцій;
- єдність інформації, яка надходить з різних джерел;
- оперативність інформації;
- всебічна розробка оперативної інформації на ПЕОМ з метою підвищення коефіцієнта її використання;
- кодування первинних даних з метою підвищення ефективності використання каналів зв'язку;
- обмеження первинної інформації абсолютними показниками;
- мінімізація введення і виведення інформації;
- розробка цільових програм використання і аналізу первинної інформації;
Інформаційне забезпечення включає:
1. склад інформації;
2. структуру інформації і закономірності її перетворення;
3. Показники руху інформації, тобто кількісні та якісні її оцінки.
Інформаційне забезпечення складається з таких основних елементів: методичні та інструктивні матеріали, системи класифікації і кодування та інформаційна база.
Будь-яка інформаційна система характеризується та класифікується наявністю технології перетворення вихідних даних в результатную інформацію, яка використовується підприємством, яке реалізує такі товари, як насос вібраційний, трансформатори, електролічильники. Такі технології прийнято називати інформаційними. Інформаційна технологія не може існувати окремо від технічної та програмної середовища. Термін "інформаційні технології" відображає величезну кількість різноманітних технологій в різних комп'ютерних середовищах і предметних областях.
Установка, реєстрація, скасування реєстрації табличних додатків ведеться в спеціальному розділі. Модифікація, обрахування та друк на принтер табличних додатків ведеться за допомогою Mіcrosoft Excel.
Ставлячи формули в таблиці Excel, можна використовувати та створювати не тільки функції та графіки, а й бухгалтерські функції програмного комплексу. Застосування бухгалтерських функцій в формулах Mіcrosoft Excel не відрізняється від їх застосування в формулах всередині програмного комплексу.
Повний цикл роботи з табличним додатком складається з наступних етапів:
1. Реєстрація табличного додатки. При реєстрації табличного додатки задається найменування табличного додатки і розташування файлу .XLS.
2. Обрахунок табличного додатки. При обрахуванні здійснюється обчислення розрахункових формул, заданих в табличному додатку. Обрахунок табличного додатки можна зробити як в програмному комплексі, так і в Mіcrosoft Excel.
3. Друк табличного додатки. Готове табличное додаток може бути надруковано. Друк табличного додатки здійснюється за допомогою Mіcrosoft Excel.
Отже, реєстрація і створення табличного програми ведеться, як правило, один раз, в той час як обрахування та друк можуть вестися багаторазово.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі