Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

"Алит": ошінковка, струмопроводу і лінійна арматура високої якості

Опубліковано: 25 Октября 2018, 22:28:25, Переглядів: 206, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
"Алит": ошінковка, струмопроводу і лінійна арматура високої якості

ТОВ «Алит» - велика організація, що створює, що встановлює і обслуговує арматуру для ліній електропередач, що працює на високих вольтах. Функціонує компанія з 1999 року, стартував в місті Донецьк. Після початку АТО в цьому регіоні, керівництво знайшло в собі сили і ресурси переїхати разом зі своїми співробітниками і виробничим обладнанням та інструментами з окупованого Донецька в українську Одесу і Дніпро. Офіс компанії тепер розташований в Києві.
ТОВ «Алит»: лінійна арматура для ліній електропередач України та інших країн ближнього зарубіжжя

Сьогодні ТОВ «Алит» не знає собі рівних на території України, будучи одноосібним виробником жорсткої ошінковкі, лінійної арматури для ліній електропередач, струмопроводів, що працюють на високих вольтах (в число якої входять і затискачі підтримують кутові).

Клієнтами на постійній основі ТОВ «Алит» є будівельні компанії та електростанції таких країн, як Таджикистан, Білорусь, Казахстан, РФ, В'єтнам, Ангола, країни Прибалтики.

У штаті даної організації трудяться 170 висококваліфікованих інженерів-енергетиків та інженерів-ливарників, а також інших співробітників і фахівців, перманентно підвищують свою кваліфікацію. Технічне оснащення підприємство складається не тільки з необхідного для виробничої діяльності обладнання, а й зі своїх складів і автогосподарства.

В асортименті пропонованої продукції більше п'ятисот найменувань товарів. Якість продукції гарантується багатоступеневим контролем ОТК із застосуванням обладнання неруйнівного контролю і дослідів, проведених механічним шляхом.
Продукція ТОВ "Алит": якість і надійність

ТОВ «Алит» виробляє свою продукцію відповідно до міжнародних стандартів якості. Пропонує консультації й техпідтримку за допомогою кваліфікованого техперсоналу двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень.

Вся вироблена продукція, в тому числі й затиски підтримують кутові, сертифікована і час від часу проходить випробування в лабораторних умовах сертифікаційного центру «Південтест».

За роки свого існування підприємство «Алит» заслужило статус надійної організації, що виробляє апріорі якісні і затребувані вироби. «Алит» - єдина в Україні організація, що виготовляє такі види продукції, як:

    жорстка ошінковка;
    струмопроводу;
    затискачі підтримують кутові;
    іншу лінійну арматуру для ліній електропередач.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі