Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

фарбування зрубу

Опубліковано: 20 Октября 2018, 12:40:38, Переглядів: 346, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
фарбування зрубу

Необхідним етапом фарбування зрубу є обробка його антисептичним розчином. Однак цей етап, з точки зору взаємин покупець - продавець, досить делікатний. Справа в тому, що ця процедура не включається у вартість фарбування зрубу, а оплачується додатково. Чому не включається? Та тому, що потенційному замовнику дуже довго і складно пояснювати, що входить у вартість всіх робіт, а від самого початку висока ціна відштовхує тих, хто телефонує фірми в пошуках послуг подешевше. Також необхідно відзначити, що ціна антисептика для дерева може значно вплинути на вартість виконання робіт в цілому.
Поради з фарбування зрубу

Фарбування як всередині будинку зі зрубу, так і зовні проводиться кілька разів. Ще при рубці зрубу на будмайданчику, незалежно від того, зроблений зруб чашками вниз або вгору, все чашки промазиваются антисептиком Сенеж. Волога адже потрапляє туди в будь-якому випадку, тому захист необхідний.

Після потрібно провести фарбування зрубу зовні. Для цієї мети цілком допустимо провести обробку найпростішим антисептичним біозасобів на водній основі. Тільки в разі такої обробки колоди придбають непривабливий темний вигляд. Це не страшно, можна відбілити кожну колоду дерев'яного зрубу на глибину близько п'яти сантиметрів, для цього підійде «неомід». Але цей ризик не завжди виправданий, тому що замовник може відмовитися оплачувати роботу, мотивуючи це низькою якістю колод зрубу. Тому антисептична обробка проводиться на будівельному майданчику, як тільки зруб трохи підсохне.

Для обробки зрубів можна використовувати такі засоби: Маршал, Пінотекс, Акватекс. Просочення дерев'яних колод зсередини будинку проводиться засобом Акватекс - безбарвний, який захищає їх від паразитів і зберігає білизну дерева.

Загальна ціна фарбування будинку з дерева в цілому залежить від його площі. Обробка зсередини (повністю матеріали і робота) оцінюється приблизно в 7 - 9 тисяч гривень. Виходить, що квадратний метр стіни (передбачається, що вони плоскі) коштує 40-50 гривень.

Обробка колод зовні проводиться антисептичним засобом Акватекс-екстра, що надає дерев'яного зрубу ніжний і приємний колір. Вартість такої обробки аналогічна внутрішньої, і теж становить 40-50 гривень за квадратний метр.

Виходить, що повна обробка всього зрубу коштує 80-100 гривень за квадратний метр.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Сьогодні, у перший день фестивалю головній сцені свята свої таланти демонстрували творчі колективи ЗОШ №19, давали майстер-класи юні фехтувальники, інструктори ArbuZumba. - Читати далі
Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток. - Читати далі
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі