Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Трудові мігранти в Польщі, проблеми українців нелегалів

Опубліковано: 20 Апреля 2018, 13:08:44, Переглядів: 13493, Рубрика: Новини України, автор статті: Ужгород Інфо
Трудові мігранти в Польщі, проблеми українців нелегалів

Трудові мігранти з України все більше схиляються до легальне роботі в Польщі по ряду причин: сусідство двох країн, близькість додому, невеликі витрати коштів і часу на дорогу, і головне - довгоочікуваний Повинні заробіток.

Однак, серед усього цього, існує безліч недоліків, оскільки більшість поляків неофіційно влаштовують працівників на роботу, і, таким чином, Намагаються заощадити на податках і соціальних відрахувань.

Незважаючи на діючий 22 червня 2017 польський Сейм Закон "Про внесення змін до закону про Сприяння зайнятості та установах ринку праці та деяких інших законодавчих актах", поляки його продовжують стосується, утворюючи для українців умови як за часів "рабовласництва».

Незважаючи на Численні попередження, тема "рабів-працівників" не вичерпається і продовжує поповнюватися новими подробицями і протівними деталями. Українці наступають на ті ж граблі і, схоже, НЕ перестануть цього робити.

Багато українців їдуть до поляків в пошуках кращого життя, однак, не завжди вихід такий, як планується. В основному Перебування трудових мігрантів з України в корені змінюється і перетворюється в пекло через "рабскою" умов праці і востоянний страх бути покараним. Багатьом або НЕ доплачують, або взагалі відбирають паспорти під виглядом "оформлення" працевлаштування і загрожують депортація через напівлегальної роботи. Як наслідок, українці не можуть звернутися до дипломатичного представництва і консульства для захисту своїх прав, тому що вони нелегали.

За статистикою, з проблемами при працевлаштуванні в Польщі зіткнулися майже 75% українських працівників, однак, ситуація, яка нещодавно трапилася в Польщі з затриманням громадян України і звинуваченні їх в здійснення незаконної діяльності перейшла всі дозволені межі.

Так, 10 квітня 2018 правоохоронцями під час обшуку одного з домогосподарств в Пйотркове Трибунальському було виявлено Підпільний цеху, де ізготавлівали контрабандні тютюнові вироби. У числі затриманих було і 10 українців, у віці від 21-го до 67-и років, які обслужівали автоматизовану лінію. Останні під час допиту уточнили, що власники даного виробництва їм НЕ відомі.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: Польща,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі
Протягом тривалого часу Міжнародний аеропорт Ужгород приймає тільки чартерні рейси.Забудови у санітарній - Читати далі
Більше 800 тон кавунів та динь завезли для продажу в нашу область станом на 21 липня.Проте 19-тон з них – непр - Читати далі