Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Lubotinn неперевершена якість, досвід, традиції і відповідальність

Опубліковано: 20 Апреля 2018, 11:18:56, Переглядів: 429, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Lubotinn неперевершена якість, досвід, традиції і відповідальність

Жодне свято не обходиться без алкоголю, навіть на дитяче день народження. І в цей момент головне щоб алкоголь був якісний, а не палений який зустрічається на прилавках магазинів, під видом елітних напоїв. Тому потрібно замовляти алкоголь тільки в перевірених місцях.

Неперевершена якість, досвід, традиції і відповідальність

Алкогольна продукція підприємства Lubotinn  завжди відрізнялась м’якістю і чистотою, що дуже приємно під час вживання. Продукція виготовлена по старовинним рецептам, і високохтехнологічних способів очищення і контролю якості, тільки натуральні інгредієнти, що дозволяє виробляти тільки якісний продукт.

Завдяки введений у виробництво системі контролю якістю згідно ДСТУ, ISO 9001:2008 та системою контролю безпекою харчових продуктів ДСТУ НАССР 4161-2003. Підприємство використовує спирт «Люкс», вироблений в Україні.

Різноманіття смаків різноманітних брендів

Підприємство випускає велику кількість продукції, яка здатна задовільнити будьякого споживача. Щороку підприємство випускає нову продукцію, вироблену технологами за самими новими технології.

Запорука неповторного та чистого смаку

Самим головним інгредієнтом в будьякому напої – вода. В алкогольних напоях  Lubotinn використовується найчастіша артезіанськая вода. Водопостачання підприємство здайснюється с власної глибоководної свердловини глибиною 850 метрів, що є дуже хорошим показником, так як свердловинами понад 800 метрів володіє всього декілька компаній в Україні. На території підприємтва для технологічного запасу води побудований резервуар 150 м.кубічних. Після цього вода проходить підготовку на двох ділянках де встановлені високотехнологічні очисники обеззалізнення, пом’якшення води за допомогою сімох установок іонного очищення, далі вода проходить 3 установки зворотного осмосу, далі вода проходить багато пісочних і вугільних фільтрів.

Девіз підприємства - «Цінності вище цін», запорукою успішної роботи є не тільки використання високоякісної сировини і сучасного обладнання а й визнання споживачем результатом праці компанії. Щорічно підприємства складається в ТОП 7 найбільших підприємств, які виробляють лікеро-горілчані вироби в Україні.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: алкоголь,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі
Протягом тривалого часу Міжнародний аеропорт Ужгород приймає тільки чартерні рейси.Забудови у санітарній - Читати далі
Більше 800 тон кавунів та динь завезли для продажу в нашу область станом на 21 липня.Проте 19-тон з них – непр - Читати далі