Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Технологія фрезерної видобутку торфу

Опубліковано: 15 Апреля 2018, 19:26:44, Переглядів: 328, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Технологія фрезерної видобутку торфу

Видобуток торфу, як і інших видобуваються копалин, вимагає необхідних спеціальних технологій і особливих навичок. Формування торф'яної промисловості здійснюється підприємствами, які виконують роботи з видобутку і перероблення торфу.

Його видобуток здійснюється на 2-х сантиметрової глибині за допомогою тракторів, які розпушують ґрунт, подрібнюючи торф і перетворюючи його в дрібну крихту. Великий виробник в Україні Житомирторф надасть свою продукцію фрезерного верхового торфу. Купити фрезерний торф недорого можливо перейшовши за посиланням - http://ru.torf-zt.com/torf-frezernuy/
Переваги фрезерної видобутку торфу

Методика фрезерної видобутку хоч і вважається найпопулярнішою, проте залежність від впливу погоди є істотним її недоліком. Ця методика була придумана радянськими вченими ще в минулому столітті в 20-і роки. Саме такий видобуток має безліч сприятливих переваг:

    Досить короткий цикл виробництва - до 2-х днів.
    Мінімальна вартість.
    Більш стрімкі темпи видобутку і інтенсивна сушка торфу.
    Абсолютна механізація методу видобутку, мінімальне людське втручання.

технологія видобутку

Сама технологія видобутку не так вже складна. Все торфородовище розміщені на поверхні, тому буріння і тривала підготовка не буде потрібно. Природно, перш ніж приступити до видобутку, необхідно провести розчистку торф'яного масиву, осушити болотяну місцевість і прибрати дерева. Фрезерну видобуток можна розділити на такі етапи, як:

    Отримання торф'яної крихти, використовуючи трактор, обладнаний фрезерним барабаном.
    Просушка цієї крихти під сонцем.
    Прибирання готового торфу і штабельному укладання в бурти.
    Фрезерна схема видобутку включає в себе 4 опрацьованих методу. Ці методи відрізняються між собою тим, що в кожному з них різна глибина видобутку і призначене число ворошіння.

Схема технологічного процесу видобутку:

    Виконуючи фрезерування верхніх шарів, потрібно обробляти такий шар торфу, сушіння якого в певних погодних ситуаціях проходила б у найбільш прискореному темпі.
    Ворушіння потрібно для того, щоб прискорити випаровування фрезерних шарів торфу. Відбуваються при цьому процеси розпушування та провітрювання створюють сприятливу обстановку для інтенсивної сушки шарів.
    Процес валкування - збір просушеного торфу в валики.
    Збір торфу з валків механічними або пневматичними способами штабелювання.
    Розташування розвантаженого збиральними машинами торфу в бурти.
    Якщо є необхідність, ізолювати торф в штабелях.

Технологічні процеси після видобутку

Пройшовши весь етап видобутку, і провівши прибирання торфу, на тих же місцях покладів виконується новий цикл фрезерування. Сезонна видобуток торфу складається з 10-50 таких циклів, залежних від характеристик якості видобуваються шарів покладів, використовуваного арсеналу обладнання, а також погодних обставин. Технологія фрезерування передбачає виготовлення кускового паливного торфу. Це процес формування шматків певних розмірів з торф'яних покладів методом розпушування глибиною до півметра.

На сьогоднішній день вченими ведуться розробки нових удосконалених технологій з видобутку торфу. Наприклад, існують пропозиції по сумісництву двох стандартних способів видобутку торфу. На першому етапі передбачається подрібнення торфу в крихту, а далі витяг залишків, використовуючи екскаватори та висушування на заздалегідь встановленої майданчику.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: , , , , ,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі
Протягом тривалого часу Міжнародний аеропорт Ужгород приймає тільки чартерні рейси.Забудови у санітарній - Читати далі
Більше 800 тон кавунів та динь завезли для продажу в нашу область станом на 21 липня.Проте 19-тон з них – непр - Читати далі