Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Експлуатація поршневих компресорів

Опубліковано: 20 Января 2018, 13:44:00, Переглядів: 305, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Експлуатація поршневих компресорів

Фінансові витрати на придбання компресорних установок - лише мала частина вартості впровадження їх у виробничий процес. Витрати на експлуатаційне регламентне обслуговування, заміна витратних матеріалів, ігнорування плановими ТО - статті витрат зростають пропорційно зниженню відповідальності обслуговуючого персоналу.
призначення

Поршневі компресори, представлені відомим виробником на www.Dalgakiran.ua, призначені для створення стисненого повітря, забезпечення пневматичних механізмів і агрегатів середовищем з надлишковим тиском (джерелом енергії). Застосовуються пристрої в складних умовах експлуатації (при підвищенні / зниженні температури, при великій кількості дрібних забруднень в повітрі, при короткочасних навантаженнях і частих включеннях / вимкненнях).

Стисле повітря від одного компресора може використовувати один або кілька споживачів, можуть створюватися складні розгалужені системи з укладанням магістралей різної тривалості. Механізми поршневого типу досить гучні в роботі. Для установки всередині споруд потрібно підшукати спеціальне окреме приміщення і спорудити міцний фундамент.
Монтаж і обслуговування від одного виконавця

Інтенсивна експлуатація агрегатів з поршневий компресорної групою призводить до зносу ущільнюючих кілець, впускних / випускних клапанів, сальників. Це тягне необгрунтовану втрату тиску підготовленого повітря або повну непрацездатність обладнання. Запобігти серйозні поломки допоможе регулярний сервіс компресорів.

Тільки виробник техніки знає всі тонкощі її експлуатації. Компанія «Далгакіран» займається не тільки прямими поставками промислової оснащення на об'єкти замовника, а й спрямовує майстрів для вибору оптимальної схеми укладання пневмомагистралей, монтажу, пуско-налагодження обладнання і консультації штатного персоналу на предмет експлуатації та щоденного обслуговування установок.

Сервісні послуги, гарантійний ремонт, заміна комплектуючих, доставка запчастин - все це виконується силами постачальника. Сервісні центри діють у всіх великих містах України, оригінальні запчастини завжди є на складах компанії. Вам не потрібно переплачувати за дилерські послуги посередників, інженери «Далгакіран» при необхідності забезпечать усім необхідним ремкомплектом.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі
Протягом тривалого часу Міжнародний аеропорт Ужгород приймає тільки чартерні рейси.Забудови у санітарній - Читати далі
Більше 800 тон кавунів та динь завезли для продажу в нашу область станом на 21 липня.Проте 19-тон з них – непр - Читати далі