Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Морські контейнерні перевезення в Парагвай від ТОВ Марин-Транс

Опубліковано: 03 Января 2018, 15:03:12, Переглядів: 390, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Морські контейнерні перевезення в Парагвай від ТОВ Марин-Транс

Якщо вас цікавлять міжнародні морські контейнерні перевезення в Парагвай, то в залежності від типу відправляється вантажу і вашого статусу (резидент країни, мандрівник або дипломат), існують правила і важливі положення митних правил, які ви повинні дізнатися перед відправкою вантажу.
Парагвай (столиця - Асунсьйон) розташований практично в центрі Південної Америки і межує з Болівією, Бразилією і Аргентиною. Згідно з міжнародними оцінками, населення країни становить близько 6,5 млн. Чоловік.
Перевезення вантажу в Парагвай резидентами країни
Переїжджаючи в Парагвай або є резидентом, який повертається в країну після нетривалого проживання за його територією, можливо, ви захочете відправити контейнером частину своїх особистих речей, меблів, одягу та інших предметів домашнього вжитку. Але, перед його відправкою обов'язково вивчіть основні короткі правила митного очищення свого вантажу, які нижче надає міжнародна транспортно-експедиторська компанія ТОВ «Марін-Транс».
Наприклад, всі будь-які контейнерні перевезення вантажів в Парагвай, які не є дипломатичними відправленнями, будуть розкриті і перевірені в морському порту або аеропорту країни співробітниками митниці.
Громадянам країни зацікавленим в доставці своїх вантажів додому, для безмитного імпорту особистих речей необхідно проживати за кордоном не більше двох років. Зверніть увагу, що при митному очищенню вам знадобляться наступні документи:

парагвайська ідентифікація;
ідентифікаційний код країни виїзду;
лист або сертифікат, видані парагвайським консульством про вашому місці колишнього проживання в даній державі.

Зверніть увагу, що ці документи необхідно буде надати до відділу репатріації в Асунсьйоні, де ви отримаєте сертифікат про репатріацію. Крім цього, вам не буде дозволено імпортувати автомобіль на безмитної основі.
Очищення контейнерних вантажів для тимчасово проживають жителів в Парагваї
Якщо ви не є резидентом країни, але в якості тимчасового жителя держави зацікавлені в доставці певного вантажу в країну, то вам для відправки товарів і предметів особистого користування в Парагвай необхідно буде отримати дозвіл на тимчасове проживання в країні (дійсно до 12 місяців). Зверніть увагу, що ви повинні будете сплатити всі митні збори і податки на імпорт своїх товарів, що ввозяться.
Доставка вантажів в Парагвай іноземними дипломатами
Іноземні співробітники дипломатичного представництва і особи працюють зі світовими організаціями, для того щоб отримати акредитацію уряду Парагваю, повинні в обов'язковому порядку перебувати в Асунсьйоні за три тижні до прибуття контейнера з вантажем. З дипломатичної франшизою ви можете безмитно ввезти в країну товари для дому, особисті речі і один свій автомобіль.
Морські контейнерні перевезення постійних жителів Парагваю
Якщо ви отримали дозвіл на постійне проживання в Парагваї (дійсно до десяти років), то вам дозволено безмитне ввезення контейнером особистих речей і предметів домашнього ужитку. Для цього вам знадобиться митний сертифікат, який ви легко можете отримати, доставивши необхідні документи в імміграційне управління Асунсьйона. Знову ж таки в залежності від вашого державного статусу вам може знадобитися дозвіл на проживання. Для легалізації необхідних для цього документів вони повинні бути надані в Міністерства внутрішніх і закордонних справ. Тільки після цього ви можете всі документи надати в Імміграційне управління Парагваю.
Митний сертифікат надається тільки протягом перших 6 місяців після отримання посвідки на проживання. При отриманні вантажу після цього терміну вам необхідно буде оплатити всі ввізні мита.
Товари заборонені та обмежені до доставки в Парагвай
Відправляючи вантаж в Парагвай, зверніть увагу, що деякі з них обмежені або заборонені до імпорту в країну. До них відносяться:

обладнання для виготовлення будь-якої валюти;
кинджали, сокири, мечі або вогнепальну зброю;
аморальні або непристойні книги, фільми або інші кіно-фотоматеріали;
картини;
озброєння, військова або будь-яка техніка, яка використовується для проведення військових дій.

Контейнерна доставка автомобілів в Парагвай
Якщо вас цікавить доставка автомобілів в Парагвай, то в даному випадку вам необхідно знати, що в країну не дозволено ввезення автотранспортних засобів старше 10 років. Відправляючи ж автомобіль невідповідний під цей критерій, то для його митного очищення існує необхідний перелік документації, який включає в себе:

Оригінальна комерційна рахунок-фактура;
Технічний паспорт транспортного засобу;
Документи, що доводять, що ви маєте посвідку на постійне місце проживання в Парагваї.

При відправленні автомобіля або іншого транспортного засобу в Парагвай, ви зобов'язані будете сплатити митні збори, складову приблизно 35-40% від вартості, встановленої парагвайськими митними чиновниками. Виняток становлять дипломатичні поставки, які повинні будуть оплачувати лише портові збори.
Автор: https: /

Поділіться цим з друзями:

Мітки: 1,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі
Протягом тривалого часу Міжнародний аеропорт Ужгород приймає тільки чартерні рейси.Забудови у санітарній - Читати далі
Більше 800 тон кавунів та динь завезли для продажу в нашу область станом на 21 липня.Проте 19-тон з них – непр - Читати далі