Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

добра іграшка

Опубліковано: 27 Августа 2017, 14:51:34, Переглядів: 300, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
добра іграшка

Іграшка - важлива частина життя дитини. На жаль багато молодих батьків не в повній мірі усвідомлюють яку роль виконує дитяча штучка у вихованні дитини. Іграшка може вчити хорошому, а може навчити поганому. Все залежить від того, з якою саме річчю возиться дитина і як він грає.
Які бувають іграшки?

Перш за все слід визначити те, які типи дитячих речей для ігор зустрічаються.

Для цього звернемося до дитячої психології і подивимося як саме гра формує і програмує особистість. Всі ігри можуть бути умовно розділені на кілька видів:

    Колективні гри. Це спільні ігри, в яких діти роблять одне і те ж справа, або ж вступають в чесне змагання один з одним. Наприклад, гра в м'яч може бути саме колективною грою. Дитячі іграшки можна вибрати в магазині Kitty http://kitty.com.ua. Незалежно від того діляться діти на команди або просто перекидають м'ячик, вони грають все разом. Такі ігри прищеплюють почуття товариськості і колективізму, готовність завжди допомогти другу. Молодим батькам рекомендується заохочувати подібну поведінку своїх дітей.
    Гра один на один. Наприклад, вже згадана гра в м'яч, якщо зустрічаються тільки два дитини або битва в шахи або шашки. У таких іграх діти вступають у змагання один з одним, але це чесне змагання, яке проходить відповідно до правил. Батьки також можуть заохочувати такі ігри, якщо бажають навчити дитину домагатися своїх цілей і розкривати закладений потенціал.
    Гра з предметами. Це найнебезпечніший тип ігор. У ньому обов'язково використовуються дитячі іграшки. Які саме? Все залежить від батьків: які речі вони подарують своїм дітям? Рекомендується дуже уважно вибирати дійсно якісні іграшки для дітей http://kitty.com.ua/c206209/detskie-igrushki. Якщо це лялька, погляньте на неї уважно. Перед вами не просто предмет гри, а істота, з яким асоціює себе ваша дочка. Хотіли б ви, щоб вона прагнула бути схожим на цю ляльку в дорослому стані чи ні? При виборі дійсно доброї іграшки рекомендується користуватися саме цим міркуванням. Деякі радять купувати іграшки з добрими очима. Для дітей це особливо важливо.

замість післямови

Виховання дитини через гру - давно відомий педагогічний прийом. Молодим батькам рекомендується не просто уважно вивчити досягнення дитячої та вікової психології, а й користуватися ними на практиці. Зрештою сучасне виховання це не тільки вміння слухати і чути свою дитину, а й виховання дійсно порядну і культурного людини. Якщо ви цього хочете і бажаєте стати хорошим вихователем, тоді спочатку доведеться виховати самих себе.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: ,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі
Протягом тривалого часу Міжнародний аеропорт Ужгород приймає тільки чартерні рейси.Забудови у санітарній - Читати далі
Більше 800 тон кавунів та динь завезли для продажу в нашу область станом на 21 липня.Проте 19-тон з них – непр - Читати далі