Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Чому обирають каркасні будинки з гаражем

Опубліковано: 15 Марта 2017, 11:53:07, Переглядів: 688, Рубрика: Новини Ужгорода, автор статті: Ужгород Інфо
Чому обирають каркасні будинки з гаражем

Яким повинен бути сучасний будинок? За часів кризи на перший план виходить вартість, будинок повинен бути недорогим, але якісним. Однак не тільки ціна будівництва повинна бути доступною, але і подальшого утримання споруди. Цим критеріям відповідають проекти каркасних будинків.
Особливості

Будова каркасного типу - це досить складна система, яку збирають з готового набору деталей. Основна особливість будинків даного типу - тонкі стіни. Однак, незважаючи на свою товщину, вони зберігають всі властивості повноцінної стіни і дуже міцні. Всі каркасні будинки відмінно зберігати тепло - це основа їх успіху. Такий прекрасний результат досягається за рахунок використання високотехнологічних сучасних матеріалів.

Сип-панелі дуже прості і не затратні в виробництві, але мають просто феноменальними якостями. Каркасні будинки мають невелику вагу, але зберігають властивості повноцінної будівлі з цегли.

Зараз вже майже кожна сім'я володіє автомобілем, а то й кількома. Транспортному засобу необхідно місце для стоянки, тому гараж став необхідним елементів приватного будинку. Стандартні споруди дають можливість без особливих проблем звести будинок з місцем для машини в одній будівлі. А ось проекти каркасних будинків з гаражем володіють певними нюансами. Зупинимося на них докладніше.
Каркасні будинки з гаражем

Перед початком будівництва каркасного будинку створюється проектна документація. За нею на початковому етапі на заводі виготовляються елементи. Будинок збирається, всі деталі підганяються один під одного і потім знову розбираються. У такому розібраному стані комплект для будівництва привозять конкретне місце - тут проводиться остаточний монтаж конструкції.

За таким планом зводяться всі каркасні будинки. Тому, щоб зробити гараж, необхідно індивідуально створювати проект бажаної споруди. Подібних прикладів багато, вони відрізняються за своїм зовнішнім виглядом, плануванням і дизайном. Часто замовник просить одночасно зробити в будинку і гараж і мансарду. Проекти такого роду можуть мати вільним плануванням.
Проекти будинків з гаражем і мансардою

Проекти каркасних будинків з мансардним поверхом самі по собі цікаві. А якщо в них є ще й гаража, то вони мають дуже привабливий вигляд. Розмір, дизайн і планування можуть бути різні. Часто в подібних будинках використовують проекти з вільним плануванням, яка схожа на студію. Такі будови мають велику площу, а на верхньому рівні розміщена мансарда.

Другий поверх призначений для спалень, дитячих та кабінетів, тут же для зручності можуть бути розташовані додаткові санвузли. Між поверхами зазвичай встановлюють сходи маршового типу. Каркасні будинки з гаражем і мансардою зазвичай виділяються зручним плануванням. Вбудований гараж дає можливість потрапляти в будинок відразу, не проходячи при цьому через безліч дверей. Для того, щоб сісти в автомобіль непотрібно виходити на вулицю, що особливо актуально взимку.

Такі споруди мають величезний попит на ринку заміського житла. Ще наші дідусі і бабусі використовували гараж як додаткове місце для зберігання.

переваги:

    доступна ціна;
    короткі терміни будівництва;
    морозостійкість, хороша теплоізоляція;
    невелика вага готової споруди, не потрібно створення потужного фундаменту;
    немає необхідності використання важкої будівельної техніки.

Джерело: ecopanua.com

Поділіться цим з друзями:

Мітки: , дом,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
У соцмережах все частіше повідомляють про збільшення випадків з укусами ужгородців незвичайними павуками. П - Читати далі
Під мостом, неподалік "Акваріопарка", в обласному центрі Закарпаття, на березі річки Уж виявлено тіло ме - Читати далі
Дорожники вражають ... Вулицю Собранецьку в Ужгороді, деякий час назад капітально відремонтували - Читати далі
Протягом тривалого часу Міжнародний аеропорт Ужгород приймає тільки чартерні рейси.Забудови у санітарній - Читати далі
Більше 800 тон кавунів та динь завезли для продажу в нашу область станом на 21 липня.Проте 19-тон з них – непр - Читати далі