Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Американський телеканал “FoodNetwork” провів зйомки кулінарних родзинок Закарпаття (Фото)

Опубліковано: 28 Июня 2017, 17:38:40, Переглядів: 15757, Рубрика: Суспільство, автор статті: Ужгород Інфо

З метою популяризації Закарпаття, в рамках проекту «Макловіч без меж» відомий польський кухар-мандрівник Роберт Макловіч у співдужності із знімальною групою американського телеканалу “FoodNetwork” проводили зйомки кулінарних родзинок області. Ініціатором заходу стало Посольство України у Польщі на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Андрієм Дещицею, на Закарпатті поважних гостей супроводжував депутат Ужгородської районної ради Роланд Цебер.
 

В рамках проекту відомий польський кухар-мандрівник Роберт Макловіч та знімальна група американського телеканалу «FoodNetwork» протягом кількох днів проводили зйомки у Закарпатській області. Зокрема, під час зйомок було презентовано все різнобарв’я закарпатської кухні, а також культуру, побут, звичаї та традиції краю. Увесь час групу супроводжував Консул Польщі в Україні Бабушко Бартломей.

Роланд Цебер прокоментував цю неординарну подію на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

Україна прекрасна у будь-яку пору року, за будь-якої погоди! Кожен з куточків нашої країни є унікальним та мальовничим.

Особливо Закарпатська область – серце зелених, манливих та дивовижних Карпат. Тут і гори, і ріки, і полонини, і мінеральні води, і неймовірні краєвиди… Все це дано нам природою, яку ми маємо цінувати та берегти.

З економічної точки зору нашу природу та географічне розташування можна і потрібно використовувати, адже це може призвести до великих надходженнь в бюджет області. Все, що потрібно робити – розвивати туризм та інфраструктуру краю. Туризм став реальним фактором розвитку економіки будь-якої країни. Я впевнений: якщо його розвивати і розбудовувати, то це принесе великі плюси для нас.

Нещодавно разом з почесним консулом України в Польщі Бартломей Бабушко, під патронатом Надзвичайного та Повноважного Посла України в Польщі Андрія Дещиці, декілька днів з цілою знімальною групою об’їздили всі міста та туристичні куточки Закарпатської області для того, щоб відзняти 2 великі серії для всесвітньо відомого американського телеканалу, який транслюється по всіх континентах. Доречі, ведучим цієї прогами є досвічений, харизматичний та знаменитий на всю Польщу журналіст Роберт Макловіч. За 5 днів зйомок ми спробували показати всі мальовничі та туристично привабливі місця нашої області, куштували всі українські, закарпатські та місцеві страви, спілкувались про культуру та колорит.

Метою зйомок є показати на весь світ всю красу нашої області, цікаву кухню, туристично-оздоровчі місця, розказати про культуру та народ. Це є і буде великою для нашого краю безкоштовною рекламою (адже жодної копійки з ніяких бюджетів не було витрачено), яка залучить велику кількість туристів не тільки з Європи, але й з інших куточків світу.

Ми маємо чим гордитися, ми маємо над чим працювати, ми маємо що розвивати! Все в наших руках!

Джерело: 

Поділіться цим з друзями:
Фото до статті:

Мітки: Україна, Закарпаття, , , фільм, , фото ,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
              Гости города поражены таким количеством и уникальностью мини-скульптурок в Ужгороде.       - Читати далі
Насправді, їх не так багато, але редакція Mukachevo.net перевірила інформацію, яку поширюють низка ЗМІ, та зібрала у - Читати далі
Він сьогодні здійснив напад на журналістів, захищаючи незаконний гральний заклад на "П'яному базарі" - Читати далі
У момент атаки Petya шукає файл C:Windowsperfc. Якщо такий файл на комп'ютері вже є, то вірус закінчує роботу без зар - Читати далі