Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Вантажопід-транспортне обладнання в наш час.

Опубліковано: 16 Июня 2017, 21:21:40, Переглядів: 197, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Вантажопід-транспортне обладнання в наш час.

У наш час будь-який промисловості і торгівлі потрібно вантажопід-транспортне обладнання, яке може з найменшими витратами виконувати операції підйому і переміщати габаритні вантажі до необхідної точці. Такого обладнання є кілька різновидів, до однієї з яких відноситься мостовий кран.
Щоб повністю відповісти на питання - «мостовий кран ціна?», Необхідно вивчити загальні технічні характеристики і класифікації кранів.
Мостовий кран з себе представляє підйомно-транспортну техніку, яка може бути оснащена різними вантажозахоплювальними пристроями, що рухаються за допомогою спеціальних вантажних візків, що переміщуються по металоконструкції крана (по мосту).
До вибору даної техніки варто підходити виважено і грамотно, адже вона складається з цілого списку параметрів і особливостей, має величезну кількість модифікацій і класифікацій.
Основними складовими мостового крана, є:

    Вантажний візок або тельфер, оснащений механізмом підйому і переміщення візка;
    Рухомий міст, розташований на ходових колесах.

Дана структура мостового крана дає можливість виробляти такі маніпуляції з вантажем:

    Підйом і спуск;
    Переміщення вантажу поперек;
    Переміщення вантажу уздовж;

Виходячи з необхідного функціоналу, мостові крани бувають Однобалочний і Двобалочний, загального призначення і спеціального.
Давайте детальніше розглянемо основні параметри мостового крана, такі, як:

    Вантажопідйомність;
    Проліт крана;
    Висота підйому;
    Режим роботи;
    Тип робочого органу;
    конструкція;

На сьогоднішній день крани мостові Україна користуються все більшою популярністю і випускаються нашим підприємством ТОВ «СДМ-ГРУПП», відповідно до існуючих норм проектування і виготовлення. Наша організація забезпечує максимальну якість і надійність даного виду техніки.
Вантажопідйомність - показник, який описує максимальну масу вантажу, яку може підняти кран. Цей параметр є одним з головних для всіх видів мостових кранів.
Проліт крана - це відстань по горизонталі між осями рейок кранової колії. Цей параметр описує робочу і обслуговується краном територію.
Висота підйому - відстань від поверхні, з якої необхідно підняти вантаж до пристрою захоплення, яке знаходиться у верхньому положенні.
Режим роботи - даний параметр відповідає за визначення навантаження на кран, інтенсивність його використання. Дана характеристика показує, як часто кран задіяний в роботі.
За типом робочого органу крани можна розділити на:

    Гакові;
    магнітні;
    грейферні;
    Траверсні.

По конструкції можна розділити на:

    Підвісні або опорні;
    ОДНОБЛОКОВОМУ і двобалкові.

Наша компанія «СДМ - ГРУП» спеціалізується на виробництві кранового обладнання та вантажопідйомного обладнання тривалий час і є одним з провідних виробників і постачальників в Україні.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: , , ,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Кінцева зупинка для 10-ка маршрутів громадського транспорту в Ужгороді – 3 роки в очікуванні змін схеми дор - Читати далі
Сьогодні, 15 червня, на трасі Київ-Чоп в аварії між двома транспортними засобами з Львівщини загинув мешканець - Читати далі
Мешканець села Концово пробрався в гараж ужгородця та викрав звідти мотоцикл та інструменти. Правоохоронці - Читати далі
У понеділок, 12 червня, після 14.00, обласному центрі Закарпаття, на вулиці Грушевського, на виході з магазину " - Читати далі
Душова в купі сміття, одна альтанка і туалет - так виглядає єдина офіційна&nbs - Читати далі