Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Чи існує різниця між ВПС для Віндоус і лінукс

Опубліковано: 12 Июня 2017, 11:48:02, Переглядів: 125, Рубрика: , автор статті: Ужгород Інфо
Чи існує різниця між ВПС для Віндоус і лінукс

Windows і Linux - одні з найвідоміших і розкручених операційних систем для роботи веб сайтів. Якщо говорити в загальному, то відмінності між ними мінімальні. Але якщо придивитися детальніше, то можна знайти безліч відмінностей, які і виділяють переваги кожної ОС.

Що краще Віндоус або Лінукс

Питання, напевно, який буде завжди - це переваги операційних систем Віндоус і Лінукс. Хоча в сучасному світі обидві ОС вважаються прийнятними. Але існують моменти, на які слід звернути увагу. Замовляють хостинг VPS для Windows, якщо сайт написаний за допомогою ASP.NET. У цьому випадку вибір очевидний, так як Лінукс не підтримує дану технологію. Хоча нинішня версія Віндоус підтримує і PHP, але як показує практика продуктивність подібних сайтів гірше. Тому при використанні PHP вважається оптимальним вибором операційна система Linux.

Лінукс - це безкоштовна модульна система, яка була розроблена раніше, ніж звична для нас Windows. Вона дешевше, пропонує досить багато можливостей, безкоштовних, додаткових функцій. Якщо ви плануєте використовувати бази даних PHP MySQL то найкращим варіантом буде саме Лінукс. Він пропонує безліч безкоштовних або недорогих додатків, в тому числі і конструктори блогів, веб порталів, системи управління контентом і інші. Крім того, представлена ??операційна система характеризується надійністю, стабільністю.

Операційна система Windows для управління веб сайтами була випущена трохи пізніше, але швидко завоювала свого покупця. ОС пропонує підтримку свого користувача, забезпечує можливість спільної роботи над проектами. В цьому випадку можуть використовуватися бази даних Microsoft Access, MSSQL. Якщо ж говорити про швидкість і ефективність, то відмінностей немає. Обидві системи будуть відмінно працювати, питання тільки в тому, який варіант підійде вам.

Тому треба відповісти на питання, щодо сайтів. Так, існують веб портали, які підтримують Microsoft Access або Microsoft SQL Server. Звичайно, в цьому випадку треба вибирати виключно знайомий Windows. А ось для стандартних PHP, Perl і MySQL радять вибирати Лінукс. Подібні скрипти менш ефективні при поєднанні зі знайомою нам всім операційною системою Віндовс. Також ОС Linux знадобитися в разі використання будь-якого модуля Apache.

Безпека обох ОС на належному рівні. Хоча сучасний Windows для сайтів підтримує набагато кращу систему захисту.

Таким чином, якщо сайтом керує досвідчений адміністратор, то швидкість і ефективність роботи не буде абсолютно нічим відрізнятися. Але тут варто зауважити, що Лінукс простіше в управлінні, ніж Віндоус.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: , VPS , сайт, хостинг,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Друге дихання. У міжнародному аеропорті Ужгород стартував ремонт злітно-посадкової смуги, яка дозволить при - Читати далі
11 червня по біометріческіму паспорту українці зможуть відвідувати 30 європейських країн. Йожеф Бугайло - Ге - Читати далі
8 червня в Ужгороді відкрився Центр «Допомога жінці». Команда організаторів розповіла, на що спрямована - Читати далі
Сьогодні працівники підрядної організації готують дорожнє покриття до нанесення другого, чистового шару ас - Читати далі
Днями студентки, повертаючись з Ужгорода у Хуст придбали на ужгородському автовокзалі квитки на неіснуючі в - Читати далі