Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

В УжНУ військова кафедра влаштувала виставку зброї та військового спорядження (Фото, Відео)

Опубліковано: 27 Апреля 2017, 15:09:42, Переглядів: 2169, Рубрика: Новини Ужгорода, автор статті: Ужгород Інфо

Сьогодні у фойє головного корпусу університету на БАМі – незвичайний захід. Кафедра військової підготовки УжНУ влаштувала цікаву презентацію зброї та військового спорядження, а також відеопрезентацію власне роботи кафедри з метою залучення до навчання нових студентів.

Справжня зброя та спорядження викликали великий інтерес не тільки серед студентів та студенток, а й серед деяких викладачів. 

Ініціатор нинішнього заходу, завідувач кафедрою військової підготовки полковник Василь Олійник каже, що це не перша і не остання презентація кафедри.

–  Ми не обмежуємося лише сьогоднішнім заходом, – каже Василь Олійник. – Спочатку працюємо на факультетах і на кафедрах. Відповідно до розпорядження ректора, в університеті визначено єдиний день проведення подібних заходів, - це п’ятниця. Наші викладачі і кращі студенти, навіть декани факультетів проводять зустрічі з молоддю і популяризують навчання на кафедрі. Звичайно, сподіваємося, що від цього буде велика користь. Ми вдячні за постійну допомогу Студраді, до речі, її голова і члени студентських рад багатьох факультетів є слухачами нашої кафедри.

Крістіан Протас, слухач 2 курсу кафедри військової підготовки, не дивується, що дуже багатьох студентів зацікавила можливість потримати в руках кулемет або ж автомат і одягти каску та бронежилет.

– Чесно кажучи, зброя, оснащення і військова техніка загалом завжди цікавили хлопців. Мене – так точно, – зізнається Крістіан. – Думаю, що ця виставка додасть певного стимулу нашим студентам прийти навчатися на військову кафедру. На мою думку, це потрібно кожному чоловіку – хоча б кафедру пройти, якщо не службу в армії. Тим більше, що це дає дуже великі можливості для майбутньої кар’єри: ми завершимо навчання офіцерами запасу, і це вигідно. Наприклад, я зараз отримую дві освіти за однією й тією ж спеціальністю: і психолога, і військового психолога. Матиму чудові стартові можливості для майбутньої кар’єри.

Полковник Олійник упевнений, що нинішня презентація кафедри цікава і корисна для студентів.

– Ми хотіли б, щоб якомога більше наших студентів прийшли на кафедру і отримали військову підготовку, яка так необхідна в нинішній час. Бачу, що інтерес молоді дуже великий. Тому сподіваюся, що результат цього заходу ми відчуємо буквально завтра-післязавтра, коли ці діти прийдуть до нас писати заяви на навчання, - резюмує Василь Олійник.

Джерело: zakarpattya.net.ua

Поділіться цим з друзями:
Відео до статті:
Фото до статті:

Мітки: Закарпаття, Ужгород, УжНУ, военная кафедра, вооружение, знаряддя, фото , Відео,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Встановлений у рамках проекту програми транскордонного співробітництва, він діє другий рік.Планетарій від - Читати далі
В кінці опалювального сезону Кабінет міністрів прийняв рішення про перегляд соціальних нормативів на опале - Читати далі
Кількість тих, кому прийдеться сплатити за «зайві» квадратні метри збільшится.Уже до 1 липня отримаєм - Читати далі
Сьогодні вранці в Ужгороді на площі Петефі  трапилась ДТП. Відповідну інформацію та світлину автопригод - Читати далі
 24 квітня у холі головного корпусу УжНУ в рамках Дня філологічного факультету відбувся довгоочікуваний Яр - Читати далі