Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Росія в паніці! Нові санкції від Трампа вб’ють рубль і повернуть Росію в ...

Опубліковано: 11 Апреля 2017, 14:07:03, Переглядів: 15435, Рубрика: Політика, автор статті: Ужгород Інфо
Росія в паніці! Нові санкції від Трампа вб’ють рубль і повернуть Росію в ...

Внесений на розгляд конгресу США законопроект здатний викликати ще одну вибухову девальвацію рубля по суті знищивши валюту.

Внесений на розгляд конгресу США законопроект про нові антиросійських санкції, на думку експертів, здатний сильно вплинути на курс рубля і стабільність російської економіки. Запропонований американськими конгресменами законопроект передбачає цілий ряд нових санкцій. Серед них, в першу чергу, - санкції проти фізичних та юридичних осіб, що інвестують в російську галузь видобутку вуглеводнів більш 20 млн доларів. Як відзначають експерти, він фактично забороняє великі вкладення в цінні папери всіх без винятку російських нафтогазових компаній. Пише журналіст Віталій Глюдзо.

Крім того, нові обмежувальні заходи можуть повністю припинити фінансування всіх проектів «Газпрому», включаючи «Північний потік -2» і «Сила Сибіру», так як в разі прийняття законопроекту під санкції потраплять інвестори, які вкладуть будь-яку суму в будівництво Росією трубопроводів вартістю більше 1 млн доларів. Також законопроект передбачає повну заборону на операції купівлі російських держоблігацій фізособами, банками і компаніями. Причому санкції за його порушення пропонується поширити як проти компаній і громадян США, так і проти осіб з третіх країн. Всі введені раніше санкції не забороняли купувати боргові папери російського уряду, ніж іноземні банки активно користувалися.

Як відзначають експерти, втеча іноземців з російського держборгу обрушить котирування облігацій федеральної позики і сильно підвищить вартість позик для уряду РФ. Також воно може привести до різкого падіння курсу рубля. «Курс в останні кілька місяців зростав саме завдяки зусиллям закордонних гравців, які конвертували валюту для інвестування в російські активи», - наводить Finanz думку аналітика eToro в Росії і СНД Михайла Мащенко. З тим, що з виходом іноземців з російського держборгу «уникнути швидкого знецінення рубля навряд чи буде можливо», згодні і експерти Вищої школи економіки. А як вважає завідувач відділом міжнародних ринків капіталу Інституту світової економіки і міжнародних відносин РАН Яків Міркін, схвалення законопроекту може призвести до повторення сценарію вибуховий девальвації рубля 1998 го, 2008-го і 2014 років.

Джерело: amn.com.ua

Поділіться цим з друзями:

Мітки: США, Росія, , санкції, ,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Те, що не потрапило в ефір. Гімн України у віконанні американки українського походження Анни Косачевич в Theat - Читати далі
Удар був нанесений крилатими ракетами «Томагавк». Всього було випущено більше 50 ракет по авіабазі в п - Читати далі
Підсумки таких пусків Російського ППО:мінус 4 ракетимінус 2 МАЗа пускових установок (другий підірвали сап - Читати далі
З 15 квітня в Боздоському парку стартує сезон! Підприємці після зимової перерви повертаються на свої торгові - Читати далі
Сайт державної компанії "Документ" припинив оформлення та видачу закордонних паспортів з технічних при - Читати далі