Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Ужгород запрошує всіх закарпатців та туристів на

Опубліковано: 04 Апреля 2017, 17:02:53, Переглядів: 2741, Рубрика: Суспільство, автор статті: Ужгород Інфо
Ужгород запрошує всіх закарпатців та туристів на

Цьогоріч Ужгород святкуватиме «Сакуру Фест». 
Орієнтовні дати проведення фестивалю – 20 квітня – 8 травня. У цьому часовому проміжку відбудеться безліч заходів – як традиційних, так і зовсім нових.
Зокрема, у рамках сакурового фесту пройде Всеукраїнський фестиваль камерного мистецтва «Під цвітом сакури», винні фестивалі як від професійних виноробів, так і аматорів - Sakura Wine та «Сонячний напій». Перший запланований у «Совиному гнізді», другий – на вулиці Толстого, де відбудеться і ярмарок сільськогосподарської продукції.  Працюватиме також Лабораторія творчості «Зможуть усі» , пройдуть і «Long&music» – гран-прі зі стрибків у довжину, масовий велохід, різноманітні гастрономічні локації тощо. Завершуватиме усе «Майся фест» у Боздоському парку.

Координатором заходу є комунальне підприємство «Уж фест», керівник якого Василь Крайняй запевнив, що вже найближчими днями буде узгоджено остаточний перелік усіх заходів.
Відтак будуть надруковані флаєри, афіші, які максимально розповсюдять по санаторіях, туристичних об’єктах, торгових центрах, щоб якнайширше інформувати про «Сакура Фест», запрацює сайт «Уж-фесту», де в деталях опишуть кожен захід.
До проведення фестивалю залучені і працівники інспекції з благоустрою, департаменту міського господарства, архітектури, поліції, у межах своєї компетенції вони забезпечуватимуть порядок та інші організаційні моменти.

Джерело: prozahid.com

Поділіться цим з друзями:

Мітки: Закарпаття, Ужгород, фестиваль, , туристи, міроприємства, Суспільство, Відео,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Є в Закарпатті давній і недобрий звичай – викидати власний непотріб абиде… щоб тільки не біля власного - Читати далі
Ужгородці зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету І типу та бронхіальної астми безк - Читати далі
Як помітили багато ужгородців, з боку набережної активно ведуться роботи, добудовується сьомий поверх готел - Читати далі
Мукачівські та чопські прикордонники минулої доби зупинили двох громадян України, які хотіли перетнути корд - Читати далі
Преміювати сім’ю окладами. Так щедро ужгородський мер оцінив роботу своєї підлеглої керівника департамент - Читати далі