Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Влада так сильно бідує, що виділяє собі додаткову фінансову допомогу

Опубліковано: 21 Марта 2017, 19:01:23, Переглядів: 3189, Рубрика: Новини Ужгорода, автор статті: Ужгород Інфо
Влада так сильно бідує, що виділяє собі додаткову фінансову допомогу

На запит громадської активістки Лариси Ступак влада Ужгорода розкрила свої зарплати.

Як це не дивно, але зарплати владної верхівки Ужгорода сягають у еквіваленті майже 800—900 доларів США. Але найбільше вражає те, що дехто з них бере ще й фінансову допомогу на «оздоровлення» або «вирішення соціально-побутових питань».

Стосовно мера Ужгорода Богдана Андріїва, то він — впливовий бізнесмен і родина його має мільйонні статки. Окрім того, нещодавно депутати міськради з проандріївської більшості безсоромно виділили з міського бюджету майже мільйон доларів на компенсацію з перевезення пільговиків фірмам, що належать родині мера.

Тим не менше, Богдан Андріїв спокійно взяв у серпні й зарплату в 20 тисяч гривень, і матеріальну допомогу 17 тисяч гривень.

Перший заступник мера Іштван Цап щомісяця має близько 20 тисяч гривень зарплати і взяв собі ще 12 тисяч допомоги на вирішення побутових питань. При цьому Іштван Цап не є бідною людиною, їздить на престижному «мерсі» й має чудові житлові умови. Які саме побутові питання він хотів вирішити, не зрозуміло.

Те саме стосується і двох інших заступників, які не з бідняків-челядників — Білака та Габора. Вони отримують понад 15 тисяч гривень зарплати щомісяця і взяли по 10 тисяч гривень допомоги.

Ну, і секретар ради Андріана Сушко не проти хороших грошей із міського бюджету. Вона крім зарплати в 15 тисяч ще й узяла собі допомогу понад 11 тисяч гривень, інформує ProZak.info.

І це чиновницьке зухвальство на фоні тотального зубожіння більшості населення Ужгорода.

miskrada2

Джерело: prozak.info

Поділіться цим з друзями:

Мітки: Ужгород, мер, , Чиновники, зарплата, ,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Завтра (22 березня), на насосно-фільтрувальній станції (НФС), проводитимуться регламентні ремонтні роботи. Їх п - Читати далі
У Силах спеціальних операцій Збройних Сил України триває робота з придбання оперативних і бойових можливост - Читати далі
Міноборони опублікувало відео обстрілу Градами села Водяне. За минулу добу в результаті бойових дій троє ук - Читати далі
Майстри, які викладали плитку на вулиці Собранецькій вирішили особливо не напружуватися та не дотримуватися - Читати далі