Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Закарпатські митники завадили трьом особам вивезти цигарки до Європи (ФОТО)

Опубліковано: 27 Февраля 2017, 12:59:43, Переглядів: 2601, Рубрика: Новини Ужгорода, автор статті: Ужгород Інфо

Для двох українців та одного угорця, які намагались незаконно перемістити через митний кордон тютюнові вироби, «зелений коридор» виявився не щасливим.

Такий висновок можна зробити зі спроб громадян, які заїхали на пункти пропуску «Тиса», «Лужанка» та «Ужгород», формою проходження митного контролю обрали «зелений коридор» і при усному опитуванні заявляли, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщують. Проте, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортні засоби працівники митниці направили в бокс поглибленого огляду. І, як виявилось, не дарма.

У автомобілі «MITSUBISHI CARISMA» із словацькою реєстрацією, на якому на пункт пропуску «Тиса» заїхав громадянин України, під час поглибленого огляду транспортного засобу працівники митниці виявили приховані тютюнові вироби. Серед виявленого: сигарети вітчизняного виробництва, з акцизними марками України, торгівельної марки «BOND» «BLUE №6», загальною кількістю 79 пачок; сигарети з фільтром, вітчизняного виробництва, з акцизними марками України, торгівельної марки «ROTHMANS» «DEMI CLICK», загальною кількістю 159 пачок. Тютюнові вироби були приховані в спеціально обладнаному тайнику, що розміщувався в панелі приладів.

Що стосується громадянина Угорщини, який перетнути кордон вирішив на митному посту «Лужанка» автомобілем «OPEL VECTRA B CARAVAN 2.0», із угорською реєстрацією, то в ході поглибленого огляду його транспортного засобу митники виявили 91 пачку прихованих цигарок вітчизняного виробництва, з акцизними марками України, торговельної марки «BOND STREET BLUE №6». Тютюнові вироби приховувались в конструктивній порожнині під декоративною обшивкою автомобіля, який знаходився в задніх дверях (багажнику) автомобіля.

Інший українець, який заїхав в зону митного контролю митного посту «Ужгород» пасажирським мікроавтобусом «OPEL VIVARO», із вітчизняною реєстрацією, приховав тютюнові вироби у запасному колесі. Цигарки виявлено в результаті здійснення поглибленого митного огляду, із застосуванням рентгенустановки «RAPISKAN». Серед виявлених цигарок 100 пачок «MARLBORO» вітчизняного виробництва, із акцизною маркою України.

Таким чином, громадяни вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Щодо всіх трьох громадян складено протоколи про порушення митних правил, цигарки загальною вартістю 4482 грн, автомобіль «OPEL VECTRA B CARAVAN 2.0» та «MITSUBISHI CARISMA» загальною вартістю 33 539 грн, а також запасне колесо вартістю 500 грн, – вилучено, повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Джерело: zak-kor.net

Поділіться цим з друзями:
Фото до статті:

Мітки: Закарпаття, Ужгород, Таможня, контрабанда, Сигарети, фото ,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
У квітні 2017 року українці отримають нові платіжки за газ, в яких буде вказано не тільки використаний обся - Читати далі
26 лютого ГО «Доста-Закарпаття» інспектувало ужгородські дороги і в той же час цікавились, куди було спр - Читати далі
 Як правильно облаштувати маленьку ванну кімнату: практичні поради та цікаві ідеї. У переваж - Читати далі
На Київській набережній одна з лавиць знову біля Ужа. Хтось уже не вперше переносить лавицю прямо до узбере - Читати далі
      Жителі наступних населених пунктів Закарпатської області України мають право отримати уг - Читати далі