Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Мінфін не підтримав п’ять законопроектів щодо врегулювання питання «пересічки», однак не заперечує проти шостого (ДОКУМЕНТ)

Опубліковано: 16 Февраля 2017, 15:09:55, Переглядів: 2154, Рубрика: Суспільство, автор статті: Ужгород Інфо
Мінфін не підтримав п’ять законопроектів щодо врегулювання питання «пересічки», однак не заперечує проти шостого (ДОКУМЕНТ)

Із шести зареєстрованих у Верховній Раді України законопроектів щодо врегулювання питання «пересічки» (користування громадянами України легкових автомобілів з іноземною реєстрацією) Міністерство фінансів не підтримує п’ять, які були подані на розгляд народних депутатів у період із грудня 2014 до березня 2016 року. Про це йдеться у відповіді Мінфіну голові Закарпатської облдержадміністрації Геннадію Москалю.
«Вважаємо, що спосіб врегулювання ситуації… має відповідати нормам міжнародної Конвенції про тимчасове ввезення, стороною якої є Україна, задовольняти вимоги власників придбаних за кордоном легкових автомобілів та при цьому забезпечувати надходження до державного бюджету від оподаткування тимчасово ввезених транспортних засобів», – йдеться в листі за підписом заступника міністра фінансів Євгена Капінуса. Разом із тим, за результатами засідань робочої групи з урегулювання ситуації на розгляд Верховної Ради України подано законопроект за №5567 від 21 грудня 2016 року – «Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо врегулювання транзиту та тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування)», який спрямовано на вирішення питання «пересічки».

Джерело: trubyna.org.ua

Поділіться цим з друзями:

Мітки: Україна, Закарпаття, Ужгород, транзит, автомобіль, іноземна регістрація, документ,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Часто перед  Днем святого Валентина молодь думає, де можна побути наодинці з коханою людиною. Навіть хол - Читати далі
На вулиці Тихого нещодавно з’явився новий дорожній знак, який одночасно є й обмежувачем проїзду. Централ - Читати далі
Територія біля монументу «Скорботна мати», який називають пам’ятником  загиблим воїнам-афганцям - Читати далі
Вночі, близько 1:50 патрульні помітили, як водій Фіата проїхав світлофор на червоний вулицею Минайською. Поліц - Читати далі
Працівниками дільниці водопровідної мережі, проводяться аварійно-ремонтні роботи на перехресті вулиць Успе - Читати далі