Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Лікування зубів різними методами

Опубліковано: 20 Марта 2016, 19:37:03, Переглядів: 2657, Рубрика: Здоров'я, автор статті: Ужгород Інфо
Лікування зубів різними методами

Види лікування зубів без бормашини

Високоякісні сучасні знеболюючі, а також удосконалена СТОМАТОЛОГІЯ дозволила проводити безболісне лікування зубів. До того ж, на сьогоднішній момент з'явилися методики, завдяки яким позбавлення від карієсу відбувається без бормашини. В інноваційних технологіях поєднуються безпеку, високі технічні можливості, а також максимальний рівень комфорту. Коли лікування неможливо, лишається 1 метод - имплантация зубов.

Хіміко-механічна обробка зуба
Нова система лікування карієсу, яка називається хіміко-механічна, безшумно і без болю видаляє уражену зубну тканину, не ранячи здорові ділянки.
Як це виглядає? На місце появи карієсу, наноситься знеболюючий гель, до складу якого включені гіпохлорид натрію, а також амінокислоти. Після цього за допомогою спеціального інструменту фахівець обробляє ділянку, уражену карієсом, прибираючи виключно пошкоджений дентин. Порожнина, яка утворилася в процесі лікування, виходить набагато менше в порівнянні зі свердлінням, при цьому пломба займає мінімум площі. При даній методиці знеболюючі засоби не використовуються, адже при видаленні відмерлих тканин, біль пацієнтом не відчувається.

Повітряно-кінетична обробка зуба
В основному в дитячій стоматології та при усуненні у дорослих карієсу поверхневого успішно використовується повітряно-кінетична методика. Її технологія полягає в подачі під сильним напором повітря, води, а також абразивного порошку. Струмінь повністю очищає пошкоджені тканини до остаточного очищення порожнини. Переваги цього методу полягає у виключенні травмування здорових зубних тканин, неможливості отримати інфекцію через відсутність контакту стоматологічного інструменту безпосередньо з зубом. З недоліків - можливість використання методики тільки при початковому розвитку карієсу або при його вторинному виникненні під пломбою.

Лазерний метод
Лікування зубів сьогодні без свердління за допомогою лазера. Його суть в вибірковості впливу апарату на хворі і здорові зубні тканини. Ті ділянки, які уражені карієсом, м'якше здорових, містять мінімум води, але більше мінералів, саме тому лазер конкретно усуває виключно пошкоджену тканину. За допомогою лазера порожнину в ураженому зубі швидко і безболісно дезінфікується.


Лікування за допомогою озону
Ще один безболісний метод лікування зубів без застосування бормашини заснований на нищівних бактерії за допомогою озону. Даний спосіб розроблений німецькими фахівцями. Він дає можливість безболісно лікувати зуби без анестезії та використання бормашини, в окремих випадках навіть немає необхідності ставити пломбу.
Важливим є той факт, що м'яка чашка з силікону, за допомогою якої озон надходить до зуба, не схожа ні за якими ознаками на звичайну бормашину, тому не лякає малюка. За 20-30 секунд газ стерилізує зуби, вбиваючи мікроорганізми, які провокували виникнення карієсу. Після цього порожнину піддається обробці складом для зміцнення емалі і тканин зубів. По закінченню процедур питання з карієсом буде вважатися вирішеним. Пломба в даній ситуації ставиться за згодою пацієнта.
 

Поділіться цим з друзями:

Мітки: стоматолог ,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
Вулицею Минайській та Собранецькій не байдужі громадяни, на пішохідних переходах встановили світловідбиваючі елементи «котячі очі». - Читати далі
Як зазначають представники Департаменту, на утримання одного службового автомобіля на день, з урахуванням заправленого палива та амортизації витрачається 246 гривень на день. - Читати далі
З 17 березня патрульна поліція Ужгорода та Мукачева полегшить оплату штрафів за правопорушення. - Читати далі
Біологи кажуть, що після такої обрізки, дерево, яке могло рости ще 40-50 років, проживе максимум десяток. - Читати далі
За попередньо інформацією відомо, що водій "Мерседеса" влетів у бензовоз, при обгоні перешкоди. - Читати далі