Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

В Україні знайдено велику родовище газу! Справа за владою, красти або дати народу

Опубліковано: 26 Ноября 2015, 19:31:03, Переглядів: 2398, Рубрика: Економіка, автор статті: Ужгород Інфо
В Україні знайдено велику родовище газу! Справа за владою, красти або дати народу

У Великоберезнянському районі Закарпатської області, поблизу села Тихий було відкрито нове родовище газу. Про це повідомили у ВАТ "Укргазвидобування".

За результатами геологорозвідувальних робіт ВАТ "Укргазвидобування" у Великоберезнянському районі Закарпатської області, поблизу села Тихий відкрито Лютнянський газове родовище, передає Joinfo.ua з посиланням на прес-службу "Укргазвидобування".

У результаті буріння і випробування пошукової свердловини № 2 отримано промисловий приплив газу. Добовий дебіт склав 58 тис. М3 при дослідженні свердловини на 6 мм штуцері.

За даними попередньої оцінки фахівців, перспективні ресурси газу цього родовища складають 2400000000 м3. Початкові запаси газу відкритого свердловиною пласта склали 390 млн м3.

Вивчення перспективної Лютнянський площі почалося ще в 1991 році геологічним картуванням. Але тільки в 2011 році після завершення проведених Західно-Української геофізичної розвідувальної експедицією ДГП "Укргеофізика" сейсмічних досліджень, була виявлена ??Лютнянський складка і за результатами буріння в 2015 році відкрито новий Лютнянський газове родовище.

З метою оцінки запасів цього родовища "Укргазвидобування" планує буріння ще декількох розвідувальних свердловин.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв повідомив про готовність постачати російський газ для України. Він стверджує, що вартість газу, який Україна отримує реверсом із країн Європи, вище тієї ціни, яку пропонує Росія.

За даними Дмитра Медведєва, в третьому кварталі ціна на блакитне паливо для України становить 270-280 доларів.

Раніше НАК "Нафтогаз" опублікував у Twitter повідомлення, про те, як протягом року змінилися джерела імпорту газу в Україну. Так, згідно з цими даними, 68% блакитного палива Україна отримала з країн Європи (протягом восьми місяців поточного року). Решті відсоток газу країна отримала від Росії. Якщо порівнювати ці дані з аналогічним періодом минулого року, можна говорити про те, що постачання російського газу в Україну істотно скоротилися. Так, в той час вони становили 93%.

Джерело: joinfo.ua

Поділіться цим з друзями:

Мітки: Україна, газ, родовище, видобування газу,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓

Статті по темі:

Останні новини
Сьогодні протягом дня в зоні військових дій зберігалася напружена ситуація - росіяни не припиняли обстрілювати українські позиції та населені пункти. - Читати далі
В одному з супермаркетів міста Ужгород, продали прострочене м’ясо, про це стало відомо з соц мережі, в якій користувач В’ячеслав Шпонтак, опублікував відео, в якому показує сам товар і ситуацію яка склалася в торговому центрі. - Читати далі
Із фото також видно, що крім самої фури, яка не має права їздити у центрі міста, винен у ситуації також і власник білого мікроавтобуса, який неправильно припаркувався. - Читати далі
29 листопада відбудеться традиційна виставка-конкурс кішок "Міс-Кіс". - Читати далі
За ці дні було три активних циклони і це зумовлювало значні опади. Пощастило, що тільки один з них пройшов безпосередньо Закарпаттям, два інших пройшли південніше на Чернівці - Читати далі