Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Ера Погорєлова закінчилася, наскільки хороша буде ера Андрєєва? (Фото)

Опубліковано: 16 Ноября 2015, 13:03:26, Переглядів: 2903, Рубрика: Новини Ужгорода, автор статті: Ужгород Інфо

За нього віддали свої голоси 20 665 ужгородців, а за конкурента — екс-нардепа та колишнього міського голови Сергія Ратушняка — рівно удвічі менше.

Загалом в Ужгороді проголосували 38% виборців. Члени комісій та спостерігачі стверджують, що це — дуже низька явка. Говорить голова виборчої дільниці №767  Йолана Захарія:

«Я була головою або секретарем багато разів уже, але такої низької явки, як тепер, іще не було в нас. У нас тепер на цей час 505 виборців проголосувало. Це – 36% і це дуже маленька явка. 1369 — це в нас загальна кількість виборців. На даний момент низька явка. Не знаю, чому це».

Самі ж ужгородці пояснюють своє небажання йти голосувати по-різному: одні дощової погоди злякалися, інші таким чином протестують проти обох кандидатур. Ужгородка Наталія Касим, хоча під час першого туру була спостерігачем на одній з дільниць, цього разу вибори проігнорувала:

«Я не пішла голосувати, тому що нема за кого голосувати. Фактично: або за психічно хворого антимайданівця або просто за натимайданівця і бандита. Я не бачу можливості піти проголосувати. Мені совість не дозволяє. Крім того, не хочу збільшувати явку своїм голосом».

На думку ж доктора філософських наук, професора, соціолога та керівника «Карпатського центру полінгових досліджень» Федора Шандора, низька явка була досить-таки прогнозованою. Він також говорить про безальтернативність вибору, адже і Сергій Ратушняк, і Богдан Андріїв в часи Революції гідності були представниками табору антимайданівців.

«Оскільки тут не були представлені інтереси більш розширеної групи людей, тобто депутатів в місцеві чи інші ради, тому, звичайно, агітація велася тільки з двох команд. Не з боку десятків команд. А в десятках команд і, відповідно, багато працюючих. Тому це було очікувано. Ми ще напередодні виборів сказали, що явка буде ну максимум до 35%. Ну, і наші дані з цим збігаються. Кліматичні позиції – листопад. Плюс безальтернативність, тому що обидві команди представлені тими групами, які входили в одну до революції 13-го року, до Майдану. Представляли антимайдан і один, і другий. Та й найбільш активні особи допустилися до того, що вони закликали до: а) не йти; друге: ігнорувати вибори вже на самих виборчих дільницях, тобто всіляку анімацію творити», — наголосив Федор Шандор.

Відсоток зіпсованих бюлетенів на виборах міського голови в Ужгороді становив більше 10%.

Деякі ужгородці виклали у соціальні мережі фото власних зіпсованих бюлетенів. Серед них — чимало лідерів думок: редакторів відомих інтернет-ЗМІ Алла Хаятова та Олег Диба, і навіть новообраний депутат Ужгородської міської ради Роман Богуславський.

Поділіться цим з друзями:
Фото до статті:

Мітки: Ужгород, вибори, виборча дільниця, голоси, Вибори мера, фоторепортаж, яква,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓

Статті по темі:

Останні новини
За паралельним підрахунком голосів з 26 ділянок і 9 спецділянок кандидат на посаду Ужгородського міського голови - Читати далі
Саме такий штраф доведеться заплатити виборцю, яка фотографувала свій бюлетень на ДВК 210760 в Ужгороді. - Читати далі
Члени дільничних виборчих комісій відмовляються покидати приміщення, але виборців всередину не пускають. Активісти стверджують, що це – саме ті три дільниці, де можливий найбільш масовий підкуп виборців. - Читати далі
Станом на 16.00 явка виборців в Ужгороді становить, за інформацією голови Ужгородської міської виборчої комісії Якова Чернобука, близько 30 відсотків. - Читати далі
ВНОЧІ ТЕРОРИСТИ ВЕЛИ ВОГОНЬ РЕАКТИВНИМИ СНАРЯДАМИ ПО КРАСНОГОРІВЦІ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ - Читати далі