Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Новенькі автомобілі швидкої допомоги, будуть їздити по області

Опубліковано: 20 Ноября 2013, 13:15:02, Переглядів: 15319, Рубрика: Здоров'я, автор статті: Ужгород Інфо
Новенькі автомобілі швидкої допомоги, будуть їздити по області

Прийшов час забезпечити регіони України новими автомобілями швидкої медичної допомоги, без уваги не залишилася і Закарпатська область.
У міністерстві охорони здоров'я України заявили, що розподіл автомобілів буде проходити двома способами - спершу будуть звертати увагу на заявки регіонів, які подавалися перед закупівлею транспорту, а також кількістю медичного транспорту, який експлуатується не більше 5 років.
За прогнозом відомства, після отримання всіма регіонами країни нових автомобілів, середній рівень забезпеченості сучасним медичним транспортом зросте на 100 % порівняно з нинішньою ситуацією. Зараз цей рівень знаходиться на позначці 29%, а після повинен бути на позначці 60%.
Закарпатській області перепаде 28 новеньких автомобілів. Департамент реформ переконаний, що це допоможе скоротити час на приїзд медиків до пацієнта.
Чиновники департаменту прагнуть досягти стандарту, який, на їх думку, зобов'язаний бути наступним - один автомобіль медичної допомоги на 10 тисяч осіб. Для України, таким чином, необхідно майже 4600 автомобілів.

Поділіться цим з друзями:
Відео до статті:

Мітки: Ужгород, Швидка допомога, нові автомобілі,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓

Статті по темі:

Останні новини
Алкоголь проблема всього суспільства, і Ужгород з цією проблемою також тісно пов’язаний. Але не все так погано, і тепер буде більше позитиву, адже влади нашої країни, нарешті почали боротьбу з алкоголем. - Читати далі
Новорічні свята - час поїздок, приїздом гостей родичів, всі курсують туди сюди, і квитків вистачає не на всіх. Закарпаття на жаль має зв’язок з іншими регіонами тільки автотранспортом і через залізничні колії, а авіа повідомлення не настільки часті. Тому - Читати далі
У Закарпатті діє цікава акція, яка проходить 20- го числа кожного місяця. Сьогодні 20 листопада, а значить що у нас День хороших новин. - Читати далі
На 70 минуте Украине забивают третий гол, счет теперь 3-2. - Читати далі
На 47 минуте матча Хачериди получил вторую желтую и был удален с поля, Украина осталась в меньшинстве. - Читати далі