Увійти за допомогою соц сетей:

Ворскла проти Динамо, 2-2 (Відео)

Опубліковано: 29 Сентября 2013, 20:56:22, Переглядів: 14067, Рубрика: Спорт, автор статті: Ужгород Інфо
Ворскла проти Динамо,  2-2 (Відео)

У матчі між Динамо Київ і Ворсклою, на стадіоні полтавців, рахунок першого тайму 2-1 на користь господарів.

За Динамо відзначився Беланда, а другий гол у ворота Динамо з пенальті забив Громов. У цьому моменті Вукоєвич зіграв рукою без потреби.

Поділіться цим з друзями:

Мітки: футбол, Відео, Динамо Київ,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓

Статті по темі:

Останні новини
Матч 11 туру між Ворсклою і Динамо, відбудеться через 20 хвилин, о 19:00. Трансляція матчу доступна нижче. - Читати далі
Сьогоднішній матч між Іллічівцем та Говерлою закінчилася на користь Ужгородської команди, з рахунком 0-1, відзначився Кочіш. Незважаючи на всі зусилля господарів поля, розкрити ворота Надя вони не змогли. - Читати далі
Первый гол в матче Ильичевец - Говерла, забивает Кочиш после прострела с фланга замыкает подачу. - Читати далі