Версія: УКР РУС
Є аккаунт?

Забули пароль?

Увійти за допомогою соц сетей:

Сьогодні мер Ужгорода Віктор Погорєлов дав прес-конференцію для журналістів

Опубліковано: 27 Декабря 2011, 20:17:10, Переглядів: 15020, Рубрика: Політика, автор статті: Ужгород Інфо

Сьогодні, 27 грудня, мер Ужгорода Віктор Погорєлов дав прес-конференцію для журналістів, на якій він підбив підсумки 2011 року та окреслив плани на 2012-й рік.
Регулярно проходит организация конференций с мэром Ужгорода.

«Якщо в 2010 році бюджет загальний і бюджет розвитку в сумі склали близько 280 млн. грн., То в 2011 році ми прийняли бюджет близько 360 млн. грн." - Сказав мер Ужгорода Віктор Погорєлов.


Про те, в яких напрямках і як були освоєні ці кошти, міський голова поінформував журналістів на сьогоднішній прес-конференції, присвяченій підсумкам року, що минає.

Також мер Ужгорода відповів на питання та розповів про плани міської влади на рік наступний, 2012-й.


Ужгородську поліклініку № 2 передадуть на баланс району

В ужгородської поліклініці № 2, що на Паризької Комуни, обслуговується близько 22 тисяч чоловік, тоді як в поліклініці № 1, що на БАМі - близько 80 тисяч. Такі цифри озвучив мер Ужгорода Віктор Погорєлов, коментуючи можливість передати приміщення другій поліклініці на баланс району, щоб там була ужгородська районна поліклініка.

Тому жителі міста, якщо таке буде, проблем з наданням медичної допомоги не відчують. В. Погорєлов додав, що поліклініка № 2 будувалася у розрахунку на працівників підприємств, що знаходяться в промисловому районі вулиці Гагаріна. Але оскільки зараз заводи зовсім не працюють на своїй колишній потужності, відповідно і пацієнтів у медичні менше, ніж планувалося.

Втім питання передачі поки вивчатиме спеціальна робоча група.

Ідея облаштування на Паризької Комуни районної лікарні (поліклініки) належить голові ОДА Олександру Ледиді. Зараз райлікарня Ужгородщини знаходиться в Чопі.

Одночасно мер міста нагадав, що не проти, щоб на баланс області прийняли і пологовий будинок і перинатальний центр, в якому зараз, не секрет, обслуговуються не тільки жительки Ужгорода. Втім це питання поки на місці, оскільки згідно з державною програмою обласні перинатальні центри повинні бути побудовані з нуля.


Пріоритети 2012 року - питання водопостачання та водовідведення в Ужгороді

Як зазначив міський голова, робота міськради, в першу чергу, була спрямована на мінімізацію впливу світової фінансової кризи. Наймасштабнішим проектом був переклад міста на автономне опалення. Багато говорилося і про ремонт доріг та інших інфраструктурних об'єктах. В. Погорєлов зазначив, що всі намічені на початку року проекти були втілені. Щодо бюджету, то в порівнянні з торішнім він збільшився на 80 мільйонів гривень, а виконання загального бюджету вже здійснено. Не можна сказати цього про бюджет розвитку, накопичити який не вдалося, так як не було продано кілька міських об'єктів на кілька мільйонів гривень. Серед досягнень міської влади назвав мер і роботу з підприємцями-боржниками по заробітній платі, які заборгували своїм працівникам і фондам по кілька сотень тисяч гривень. Протягом року вдалося «вибити» борги від третини таких неплатників. Серед пріоритетів на наступний рік міський голова назвав питання водопостачання та водовідведення. Нова програма соціально-економічного розвитку міста, як і міський бюджет, будуть прийняті в передостанній день року на останній сесії міськради і бюджет будуть розглядатися 30 грудня.У наступному році в Ужгороді будуть діяти 2 програми для освітлення міста.

За однією програмою буде виділено з міського бюджету 230 тисяч гривень, за кредитами Європейського банку будуть кошти на установку 1000 світильників на центральних вулицях міста, ще 3000 ліхтарів встановлять на інших вулицях.

Всього за 3 роки мер пообіцяв даний реформування системи вуличного освітлення.

З транспорту, то В. Погорєлов зазначив, що кілька приватних перевізників вже збираються взяти кредити на оновлення автопарку.


Цього року кілька міських закладів було передано у власність області і за словами Ужгородського міського голови В. Погорєлова, це пішло на користь і самим об'єктам, і ужгородцям. Це і ПАДІЮН, і перинатальний центр.

Щодо останнього, то міська влада була повністю «за» передачу його на баланс області, оскільки щодня там обслуговуються жителі не тільки міста, а й районів. З медичного обслуговування хворих з районів, в міській лікарні лікуються 30% жителів районів. Зміни чекають міську поліклініку № 2: на сьогодні там обслуговуються 20 тисяч населення міста. Триває реорганізація та оптимізація закладів охорони здоров'я, тому мають намір знайти приміщення в межах ужгородського району для обслуговування жителів навколишніх сіл (зараз вони їздять до районної лікарні в Чоп). Разом з головою ОДА визначилися, що треба створити робочу групу, яка б зайнялася цим питанням. На разі в поліклініці № 2 два поверхи вже займають обласного наркодиспансеру та шкірвендиспансер.Сьогодні на підсумковій прес-конференції ужгородський міський голова В. Погорєлов відповів і на питання про жахливий стан міських тротуарів і проїжджої частини.

Він зокрема зазначив: «Від транспортного податку, який реформували в податок від акцизу, ми отримали 6,8 млн. грн. Практично, всі ці кошти були спрямовані на ремонт вулиці Минайська. Ми планували зробити суцільну дорогу довжиною 2 кілометри і зробити Швабська і Мукачівську, але з підняттям цін на бітум та енергоносії ці проекти перейшли на наступний рік. Я задоволений, що принаймні зробили Минайська ».

Щодо тротуарів, то за словами міського голови, їх відремонтували в місті на 10

мільйонів гривень, навіть незважаючи на те, що довелося вкласти додатково ще 3 мільйони грн.

На сьогодні відремонтовано 10 кілометрів міських доріг, тротуари на вулицях Цегольнянской, Тихій, частково - на Берчені, Баб'яка, проспекті Свободи. В цілому, річне завдання з цієї точки зору міська влада вважає виконаною. У проекті бюджету на наступний рік на ремонт доріг і тротуарів закладені кошти на Швабська, Мукачівську, Капушанська і Тельмана.«Я обирався на мера Ужгорода, тому завдання балотуватися в парламент перед собою не ставлю», - заявив на сьогоднішній прес-конференції голова Ужгородської міської ради Віктор Погорєлов.

На питання, чи бачить він гідну кандидатуру, яка б гідно представила інтереси міста у Верховній Раді, Погорєлов відповів, що гідні люди є, і їх багато. Як приклад, мер міста назвав Володимир Смоланка.Таких людей він радий був би бачити в парламенті від Ужгорода.

Поділіться цим з друзями:
Фото до статті:

Мітки: Ужгород, Відео, Віктор Погорєлов, мер, прес-конференція,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Останні новини
У приміщенні Ужгородського прес-клубу відбулася презентація новорічного відео на пісню ’’Щедрик’’ відомого закарпатського гурту Rock-H / Рокаш. - Читати далі
На сьогоднішньому третьому пленарному засіданні XI сесії Ужгородської міської ради VI скликання, на якому розглядали в основному питання зміни бюджетних призначень, депутати підтримали пропозицію міського голови Віктора Погорєлова збільшити штат працівни - Читати далі
Афіша заходів, запланованих в обласному центрі Закарпаття на новорічно-різдвяні свята - Читати далі
У понеділок, 26 грудня, о 12.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу відбудеться презентація новорічного відео на пісню Щедрик відомого закарпатського гурту Rock-H / Рокаш. - Читати далі
Найбільшу в Україну карамельну ялинку виготовив сьогодні відомий закарпатський кондитер Валентин Штефаньо. - Читати далі